Předprodej vstupenek na Grand Prix 2016

19. 8. 2016 - 21. 8. 2016
Automotodrom Brno

Od středy 25. května od 12.00 jsou v prodeji dlouho očekávané vstupenky na sedadlové tribuny na Grand Prix České republiky 2016! Konkrétně se jedná o tribuny T1, T2, T4 a T6, o které tradičně bývá velký zájem.

Tribuna T2 v prostoru startu a cíle poskytuje skvělý výhled na cílovou rovinku a prostor boxů. Tribuny T1, T4 a T6 se pak nacházejí ve vyhledávané sekci tratě na tzv. stadionu. Všechny sedadlové tribuny nabízí komfort v podobě výhledu na velkoplošné obrazovky přenášející přímý přenos závodu. Kromě zakoupené místenky na sedadlové tribuně umožňuje vstupenka volný pohyb po všech přírodních tribunách, průchod areálem i shopping zónou..

Prodej vstupenek na přírodní tribuny a sedadlové tribuny T1, T2, T3, T4, T5 a T6 je v plném proudu. Vstupenky na motocyklové závody dostanete koupit online nebo na pokladně předprodeje Radnická 2.

Druhá, cenově zvýhodněná, vlna platí do 7. srpna 2016. Zahájení prodeje tradičně velmi populárních vstupenek na Camp A je plánováno na 31. května od 12.00.

Grand prix


Vstupenka Pitwalk/Paddock!

Držitelé vstupenky Pit walk / Paddock  budou mít ve čtvrtek před závodním víkendem možnost projít se boxovou uličkou (tzv. pitlane) a nahlédnout do paddocku tedy do zázemí závodních týmu, s trochou štěstí tak možná zahlédnou i některého s jezdců mistrovství světa.

Vstupenka Pitwalk/Paddock stojí 1000 korun. Výtěžek z prodeje těchto vstupenek bude tradičně poukázán na charitativní účely. Zájemci by si měli se zakoupením vstupenky pospíšit, neboť vstupenek bude k dispozici jen omezený počet.

VSTUPENKY Pit walk/Paddock – Platí 18. 8. | 15 – 17 hod. za 1000 Kč

 

 

Třídenní vstupenka SILVER: Na čtyři tribuny za super cenu!

Vstupenka SILVER vás opravňuje ke vstupu na čtyři přírodní tribuny Masarykova okruhu, mezi kterými můžete volně procházet. Na každé tribuně je k dispozici plné zázemí včetně občerstvení. Velkoplošné obrazovky před tribunami D a G. Se vstupenkou SILVER můžete využívat všechna parkoviště v okolí Masarykova okruhu – kromě parkoviště motocyklů P-S Střelnice.

VSTUPENKY SILVER – Na tři dny nyní za 1700 Kč

 

 

Třídenní vstupenka GOLD: Grand Prix bez omezení.

Se vstupenkou GOLD můžete do areálu kteroukoliv branou a procházet můžete i tranzitní trasy včetně tunelů START a SCHWANTZ. Navštivte shopping zónu u hlavní brány a užijte si výhled z nejoblíbenější tribuny C! Se vstupenkou můžete využívat všechna parkoviště v okolí Masarykova okruhu.

VSTUPENKY GOLD – Na tři dny nyní za 2300 Kč

 

 

Třídenní vstupenka JUNIOR: Vstupenka pro děti narozené v letech 2002 až 2009.

Vstupenka JUNIOR umožňuje volný pohyb po všech přírodních tribunách, průchod areálem i shopping zónou u hlavního vstupu na Masarykův okruh. Se vstupenkou JUNIOR můžete do areálu vstoupit kteroukoliv branou a procházet můžete i tranzitní trasy včetně tunelů START a SCHWANTZ.

VSTUPENKY JUNIOR – Na tři dny nyní za 250 Kč


 

Třídenní vstupenka na sedadlové tribuny T1
Platí na sedadlovou tribunu T1 a přírodní tribuny B, C, D, E, F, G

Tribuna T1 se nachází v divácky populární oblasti tzv. stadionu, tj. naproti přírodní tribuně C a je z ní výborný výhled na nejatraktivnější místa tratě a na velkoplošnou obrazovku umístěnou naproti ní. Kromě zakoupené místenky na sedadlové tribuně umožňuje vstupenka volný pohyb po všech přírodních tribunách, průchod areálem i shopping zónou.

Vstup do areálu je možný všemi branami s výjimkou tribuny A (kemp), vstupenka T1 UMOŽŇUJE průchod areálem (podchodem Start i podchodem pod Schwantzovou zatáčkou).

VSTUPENKY Sedadlová tribuna T1 – Na tři dny nyní za 3700 Kč


 

Třídenní vstupenka na sedadlové tribuny T2
Platí na sedadlovou tribunu T2 a přírodní tribuny B, C, D, E, F, G

Tribuna T2 je umístěna v prostoru startu a cíle s výborným výhledem do první zatáčky, na velkoplošnou obrazovku a do boxů. Kromě zakoupené místenky na sedadlové tribuně umožňuje vstupenka volný pohyb po všech přírodních tribunách, průchod areálem i shopping zónou.

Vstup do areálu je možný všemi branami s výjimkou tribuny A (kemp), vstupenka T2 UMOŽŇUJE průchod areálem (podchodem Start i podchodem pod Schwantzovou zatáčkou)

VSTUPENKY Sedadlová tribuna T2 – Na tři dny nyní za 3200 KčTřídenní vstupenka na sedadlové tribuny T3
Platí i pro: B,C,D,E,F,G

Nejoblíbenější sedadlová tribuna Masarykova okruhu. Leží přímo naproti řídící věži a startovnímu roštu. Divákům poskytuje vyšší míru komfortu i tím, že je zastřešená. Přímo pod tribunou jsou stánky s občerstvením. Při většině závodů je přímo naproti tribuně umístěna velkoplošná obrazovka. Vstupenka platí i na všechny přírodní tribuny.

Vstup do areálu je možný všemi branami s výjimkou tribuny A (kemp), vstupenka T3 UMOŽŇUJE průchod areálem (podchodem Start i podchodem pod Schwantzovou zatáčkou).

VSTUPENKY Sedadlová tribuna T3 – Na tři dny nyní za 5400 Kč

 

 

Třídenní vstupenka na sedadlové tribuny T4
Platí i pro: B,C,D,E,F,G

Tribuna T4 se nachází v divácky populární oblasti tzv. stadionu, tj. naproti přírodní tribuně C a je z ní výborný výhled na výjezd ze stadionu a na velkoplošnou obrazovku umístěnou  naproti ní. Kromě zakoupené místenky na sedadlové tribuně umožňuje vstupenka volný pohyb po všech přírodních tribunách, průchod areálem i shopping zónou.

Vstup do areálu je možný všemi branami s výjimkou tribuny A (kemp), vstupenka T4 UMOŽŇUJE průchod areálem (podchodem Start i podchodem pod Schwantzovou zatáčkou).

VSTUPENKY Sedadlová tribuna T4 – Na tři dny nyní za 2900 Kč

 

 

Třídenní vstupenka na sedadlové tribuny T5
Platí i pro: B,C,D,E,F,G

Tribuna se nachází přímo naproti boxové uličce. Díky tomu se diváci nikdy nenudí, protože kromě dráhy mohou sledovat i dění v boxech závodních týmů. Při velkých závodech je naproti tribuně umístěna velkoplošná obrazovka. Vstupenka platí i na všechny přírodní tribuny.

Vstup do areálu je možný všemi branami s výjimkou tribuny A (kemp), vstupenka T5 UMOŽŇUJE průchod areálem (podchodem Start i podchodem pod Schwantzovou zatáčkou)

VSTUPENKY Sedadlová tribuna T5 – Na tři dny nyní za 3300 Kč

 

 

Třídenní vstupenka na sedadlové tribuny T6
Platí i pro: B,C,D,E,F,G

Tribuna T6 se nachází v divácky populární oblasti tzv. stadionu, tj. naproti přírodní tribuně C, přičemž tribuna T6 je orientována na nájezd na stadion. Před tribunou je umístěna velkoplošná obrazovka. Kromě zakoupené místenky na sedadlové tribuně umožňuje vstupenka volný pohyb po všech přírodních tribunách, průchod areálem i shopping zónou.

Vstup do areálu je možný všemi branami s výjimkou tribuny A (kemp), vstupenka T6 UMOŽŇUJE průchod areálem (podchodem Start i podchodem pod Schwantzovou zatáčkou).

VSTUPENKY Sedadlová tribuna T6 – Na tři dny nyní za 2900 Kč

 

 

Speciální vstupenka pro handicapované
Vstupenka ZTP/P – Tento balíček si mohou handicapovaní objednat po zaslání kopie průkazu ZTP/P na email herinkova@ticbrno.cz . Po potvrzení oprávněnosti objednávky (do vyčerpání kapacity parkovišť) budou objednavateli zaslány podrobné informace k platbě. Speciální balíček ZTP/P zahrnuje vstupenku pro držitele průkazu ZTP/P (vozíčkáře), dále vstupenku pro jednu osobu jako doprovod a parkovací kartu opravňující parkování v areálu na vyhrazených plochách. Tato vstupenka je víkendová (Pá-Ne) Vzhledem k omezené kapacitě parkovišť je tato karta určena pouze pro VOZÍČKÁŘE. Prosíme, respektujte výše uvedené.

VSTUPENKY pro ZTP a ZTP/P

 

 

Při nákupu vstupenek na Grand Prix lze využít množstevní slevu

První vlna prodeje vstupenek na přírodní tribuny za výhodnou cenu je v plném proudu. Vstupenky na motocyklové závody lze koupit online nebo osobně na pokladně předprodeje na Radnické 2. Při nákupu je také možné využít množstevní slevu.

Množstevní sleva se vztahuje na objednávky více než 20 kusů vstupenek. Čím víc si jich koupíte, tím víc ušetříte:

20 a více kusůsleva 5%
50 a více kusůsleva 10%
500 a více kusůsleva 12%
1000 a více kusůsleva 14%

Pro objednání vstupenek s množstevní slevou a více informací stačí zaslat objednávku s fakturačními údaji na maily: michalkova@ticbrno.cz, herinkova@ticbrno.cz.
První, cenově zvýhodněná, vlna prodeje skončila 31. března 2016.


Podrobný plán areálu

Odkud sledovat závod Grand Prix 2016? Projděte si přírodní tribuny online.

Plán areálu Masarykova okruhu v Brně


Prodej vstupenek

Prodej vstupenek probíhá online prostřednictvím rezervačního systému TIC města Brna na vstupenky.ticbrno.cz

Druhá, cenově zvýhodněná, vlna platí do 7. srpna 2016.

Zahájení prodeje tradičně velmi populárních vstupenek na Camp A je plánováno na 31/05 12h.

Další informace najdete také tradičně na stránkách závodu - www.czechgp.com

 

Vyzkoušejte na stránce mapy.cz tlačítko Panorama a projděte se po okruhu.

 

Prodej vstupenek v předprodeji na Radnická 2,

PRODEJ VSTUPENEK NA MotoGP

MotoGP GRAND PRIX  2016

Předprodej vstupenek

Předprodej vstupenek

Adresa:
Radnická 2, 658 78 Brno

Otevřeno:

pondělí–pátek 10:00 – 18:00 bez přestávky
sobota 10:00 – 13:15 a 14:00 – 18:00
neděle a státní svátky zavřeno

Kromě vstupenek uvedených v přehledu, prodáváme také vstupenky z internetových sítí TICKETPORTAL, TICKETSTREAM ,TICKETART a COLOSSEUMTICKET na pořady v celé České republice i zahraničí.

Platba je možná platební kartou i v hotovosti.

 

+420 542 210 863

Vedoucí předprodeje
Mgr. Martina Michálková
tel.: +420 542 427 130

Novinky z předprodeje vstupenek

12. 6. 2016 18:00
Jeskyně Výpustek
11. 6. 2016 18:00
Punkevní jeskyně
10. 6. 2016 18:00
Kateřinská jeskyně
9. 6. 2016 18:00
Kateřinská jeskyně
19. 8. 2016 (dle programu)
Automotodrom Brno T6
Brno
19. 8. 2016 (dle programu)
Automotodrom Brno T4
Brno
19. 8. 2016 (dle programu)
Automotodrom Brno T2
Brno
19. 8. 2016 (dle programu)
Automotodrom Brno T1
Brno
2. 7. 2016 12:00
Zámecký park
Blansko
13. 8. 2016 18:00
Letní kino
Kyjov

Newsletter TICmB

Pravidelné informace o námi připravovaných pořadech a novinkách z předprodeje vstupenek