Krátkodobé pronájmy prostor

Turistické informační centrum města Brna krátkodobě pronajímá prostory a sály ve Staré radnici (nejstarší světské stavbě ve městě Brně), v Sále Břetislava Bakaly a kině Art. V ceně je zahrnut úklid pronajatého prostoru, včetně běžných energií. Všechny sály a kina je možné vzájemně kombinovat. Například u akcí jako jsou festivaly, workshopy, konference, atd. Spolu s pronájmy nabízíme možnost zápůjčky technického vybavení, prezentaci na našich internetových stránkách nebo v kulturním měsíčníku KAM v Brně...

Krátkodobé pronájmy prostor, které vám nikdo jiný nenabídne: Labyrint pod Zelným trhem – společenská část. Prostor až pro 100 osob s možností návštěvy prohlídkové části Labyrintu po skupinách 25 osob, využití pro  firemní prezentace, rauty, narozeninové oslavy, komerční výstavy, svatební obřady.

Labyrint pod Zelným trhem

Poskytujeme pronájem sálů kina Art. Lze tak využít profesionálního zázemí pro pořádání festivalů, soukromých projekcí, nebo také koncertů a významných událostí spojených nejen s audiovizuální technikou. Kino Art má zázemí s kavárnou nabízející další možnosti využití pronajímaných prostor.

Krátkodobě poskytujeme pronájem Sálu Bakala s kapacitou 300 pohodlných míst pro konání audiovizuálních konferencí, filmových projekcí, přednášek koncertů nebo divadelních a tanečních vystoupení. Jako zázemí velkého sálu lze využít přísálí.

Sál B. Bakaly
Prostory Staré radnice

Krátkodobě poskytujeme pronájmy historických sálů Staré radnice. Sály je možné využít pro různé výstavy, koncerty, přednášky, společenská setkaní nebo také svatební obřady. Novomanželům nabízíme zdarma také přístup na radniční věž. Svatební fotografie z radniční věže má opravdu málokdo.

centrum města

Fundraising

Radnická 2 (1. poschodí)

Kontakt:
ing. Tereza Kunčíková
Radnická 2 (1. poschodí)

+420 542 427 175
+420 775 899 356