Reklama

Nabídka reklamy na webech, tiskovinách a v prostorách Turistického informačního centra města Brna.

Využijte návštěvnosti našich stránek a rozmanitost jejich nabídky pro svoji reklamu. Reklama na internetu nabízí rychlou a levnou možnost prezentace Vašich služeb nebo důležitých okamžiků.

Pro Vaši prezentaci nabízíme umístění obrazového reklamního banneru na několika místech našeho webu. Při kalkulaci ceny rozlišujeme komerční a nekomerční subjekty.

Tisk ojedinělou technologií HP Latex links představuje řešení velkoformátového tisku s ohledem na ochranu životního prostředí. Vodouředitelné inkousty nejsou hořlavé, nebo vznětlivé a obsahují minimum těkavých organických sloučenin.

Časopis KAM v Brně... je obsáhlý kulturní měsíčník, přinášející informace o tom nejdůležitějším, co se koná ve městě Brně - od koncertů, výstav a divadelních představení, přes sportovní akce a turisticky atraktivní cíle až po knižní novinky. Součástí časopisu je literární příloha přinášející rozhovory se zajímavými  brněnskými osobnostmi, recenze divadelních her, novinky v literatuře a řadu zajímavých článků mapujících brněnské průsečíky.