Jazykové verze

Czech English French German Italian Russian

Služby TIC

Předprodej vstupenek

Předprodej vstupenek na akce konané ve městě Brně i blízkém okolí. Zajišťuje také prodej vstupenek z informačních a rezervačních systémů Ticketportal a Ticketstream na pořady v celé České republice i zahraničí. Upozornění: od září 2013 nově na Radnické 2!

Více informací

Průvodcovské služby

Nabízíme komentované prohlídky města s průvodcem. Vybrat si můžete ze čtyř tras, případně je možné trasu prohlídky přizpůsobit Vašim požadavkům. Každoročně se koná i několik tematických prohlídek Brna. Dále poskytujeme prohlídky pro žáky, žákům zajímavě přiblížují historii našeho města a jeho památek, doplňuje a tříbí jejich znalosti. Kromě prohlídek města Brna, metropole Jihomoravského kraje, nabízíme také průvodcovské služby po turisticky zajímavých lokalitách celé jižní Moravy.

Více informací

Pronájmy

Krátkodobě poskytujeme pronájmy historických sálů Staré radnice. Ceny pronájmu zahrnují ostrahu a úklid pronajatého prostoru, včetně běžných energií. Zvlášť jsou zohledňovány školy a obecně prospěšné organizace.

Více informací

Ubytování

Máme rozsáhlou nabídku hotelů od těch nejluxusnějších až po ty nejlevnější, dále penziony, ubytovny a soukromé ubytování v rodinných domech nebo bytech.

Více informací

Prodej suvenýrů

Prodej upomínkovách předmětů s tématikou města Brna a jeho okolí.

Více informací