BRNOPAS

Akce již proběhla
Informační centra

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál!

Brnopas 2019

Turistická karta BRNOPAS:

  • vás provede městem a vytipuje ta nejzajímavější místa;
  • vám zajistí zajímavé slevy a vstupy zdarma i do 5 TOP cílů (zahrady brněnských vil, na věž Staré radnice, do brněnského podzemí, katedrály sv. Petra a Pavla a do brněnské ZOO);
  • vám ušetří čas i peníze a zajistí cestování městskou hromadnou dopravou zcela zdarma!

Můžete si vybrat variantu od jednoho do tři dnů a současně si zvolit nosič – informace lze nahrát na vaši platební kartu nebo na kartu, kterou si půjčíte v některém z prodejních míst. Součásti každého BRNOPASu je také ZDARMA jízdenka na MHD v Brně. Vždy v platnosti na stejnou dobu jako Vámi zvolený BRNOPAS.

TIP!
Do Vily Tugendhat s BRNOPASem. Na vstupenky do nejslavnější vily nečekejte 4 měsíce. Kupte si BRNOPAS a jděte ještě dnes! Více informací na www.gotobrno.cz/brnopas.

Získat BRNOPAS je velmi jednoduché. Online nákup zabere pár minut a veškeré potřebné informace a přehled míst, kde lze uplatnit slevu, najdete na www.gotobrno.cz. Máte-li raději osobní přístup a chcete kartu vlastnit fyzicky, zastavte se v infocentru na Panenské ulici (parkovací dům Domini), Radnické ulici "pod krokodýlem" (věž Staré radnice), Hlavním nádraží (mezi budovou nádraží a tramvajovým pásem) nebo na letišti. Nově získáte Brnopas také v ubytovacích zařízeních Jacob Brno, PARK HOTEL Brno a Hotel Slavia.

 

BRNOPAS

 

Brnopas
Brnopas
Brnopas
Brnopas

Inzerce

Brnopas

BAM

Brněnský architektonický manuál – průvodce architekturou 1918 – 1989

Zjednodušená verze pro mobilní telefony
m.bam.brno.cz