BRNOPAS

1. 1. – 31. 12. 2019
Informační centra

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál!

Nový Brnopas

BRNOPAS vás provede městem, doporučí místa a události hodné pozornosti, a navíc zajistí zajímavé slevy na vstupném. Tato karta plná výhod se přizpůsobí vašim potřebám. Můžete si vybrat variantu od jednoho do tří dnů s možností přikoupení jízdenky MHD a současně si zvolit nosič – informace lze nahrát na vaši platební kartu nebo na kartu, kterou si půjčíte v některém z infocenter TIC BRNO.

Co konkrétně BRNOPAS nabízí? Jedná se o top brněnské turistické cíle a zajímavá místa, jež by neměl minout žádný návštěvník. Výhodné slevy na vstupném a vstupy zdarma jsou pak lákadlem, kterým se těžko odolá.

NOVINKA!
Do Vily Tugendhat s BRNOPASem. Na vstupenky do nejslavnější vily nečekejte 4 měsíce. Kupte si BRNOPAS a jděte ještě dnes! Více informací na www.gotobrno.cz/brnopas.

Získat BRNOPAS je velmi jednoduché. Online nákup zabere pár minut a veškeré potřebné informace a přehled míst, kde lze uplatnit slevu, najdete na www.gotobrno.cz. Máte-li raději osobní přístup a chcete kartu vlastnit fyzicky, zastavte se v infocentru na Panenské ulici (parkovací dům Domini), Radnické ulici "pod krokodýlem" (věž Staré radnice), Hlavním nádraží (mezi budovou nádraží a tramvajovým pásem) nebo na letišti. Nově získáte Brnopas také v ubytovacích zařízeních Jacob Brno a PARK HOTEL Brno.

 

BRNOPAS

 

Průvodce Brnem, díky kterému ušetříte.

Brnopas
Brnopas
Brnopas
Brnopas

Brnopas 2019

BAM

Brněnský architektonický manuál – průvodce architekturou 1918 – 1945

Zjednodušená verze pro mobilní telefony
m.bam.brno.cz