TO JE Brno – Autentický průvodce Brnem

Akce již proběhla
Informační centra

Turistické informační centrum města Brna vydalo nového autentického průvodce po jihomoravské metropoli. Publikace s názvem TO JE Brno vyšla 1. dubna v rámci zahájení turistické sezony.

TO JE BRNO

Brno se nehonosí stovkami atraktivních památek, ale přesto nabízí spoustu úžasných lokalit. Deset osobností zve na místa, která v běžných průvodcích turisté sotva najdou a jež jsou často neznámá i Brňanům. Jejich pohled na město se zhmotňuje v téměř stostránkové brožuře s českými i anglickými texty, v níž nechybí ani praktické informace, užitečné kontakty a výběrový adresář kulturních a volnočasových zařízení.

A na jaká místa autentický průvodce zve? V deseti okruzích nabízí výpravy za pozoruhodnými, ale nepříliš známými stavbami, za uměním ve veřejném prostoru, po brněnských hřbitovech či po místech spojených s průmyslovou historií města, kterému se kdysi přezdívalo moravský Manchester. Nezapomenutelné zážitky čekají zájemce i při objevování periferií, brněnských literárních stop, trhů a bazarů nebo okolí města a zajímavá místa najdou i v kapitolách Zelené Brno a Noční život.

Průvodcem se chceme se podělit o jiný pohled na Brno a ukázat návštěvníkům jeho skutečnou, nepřikrášlenou tvář. Jde o výjimečnou publikaci, která bude užitečná jak těm, kdo se tady zastaví jen na skok, tak i těm, kdo v našem městě žijí.

Autentický. Subjektivní. Nekorektní. Určitě ne oficiální.
Takový je nový autentický průvodce TO JE BRNO.

TO JE Brno – Autentický průvodce Brnem
TO JE Brno – Autentický průvodce Brnem
TO JE Brno – Autentický průvodce Brnem
TO JE Brno – Autentický průvodce Brnem

BAM

Brněnský architektonický manuál – průvodce architekturou 1918 – 1989

Zjednodušená verze pro mobilní telefony
m.bam.brno.cz