TO JE nové informační centrum Panenská

Akce již proběhla
Informační centra

Otevíráme v lednu 2017 – Úplně nové brněnské informační centrum. TO JE jasné, že je informační centrum v centru Brna. Najdete ho v přízemí parkovacího domu Domini v Panenské ulici hned vedle Nové radnice. Dostanete se k němu pohodlně městskou hromadnou dopravou, pěšky i autem.Pět minut chůze od brněnských dopravních uzlů - z České ulice, Šilingrova náměstí a hlavního nádraží, dvě minuty od srdce Brna – náměstí Svobody.

TO JE infocentrum Panenská

Pořád nevíte, kde TO JE? Nové informační centrum poznáte snadno. TO JE prosklená buňka v přízemí parkovacího domu, toho s malými okýnky, co připomíná pevnost. Už jste tu. TO JE nový designový prostor bez bariér, možnost využít vyhledávání na tabletu, stylová dřevěná plakátovací plocha. TO JE pohoda, TO JE Brno. Uložit zavazadla, dojít si na WC, rychle dobít mobil, koupit jízdenky na šaliny, připojit se na chvíli k wifi. Teď už si město jenom užít a vyrazit. Kam? Zeptejte se v novém informačním centru. Od toho tam jsme – anglicky i německy. Bez problémů.

Prohlídka Brna TO JE jízda!
Jste zpátky? Dárek máte? Nevadí. TO JE butik s dárky, kam žádný plyšový krokodýl nesmí. TO JE pohoda, TO JE BRNO. Tak TO JE.

Inzerce

BAM

Brněnský architektonický manuál – průvodce architekturou 1918 – 1989

Zjednodušená verze pro mobilní telefony
m.bam.brno.cz