Předprodej vstupenek na Grand Prix České republiky začíná

Akce již proběhla
Předprodej

Již ve čtvrtek 1. prosince bude v pravé poledne zahájen předprodej vstupenek na srpnovou Grand Prix České republiky 2017. Vstupenky budou k mání za výhodné vánoční ceny. Spolek pro GP ČR Brno, který od letošního roku závody MotoGP na Masarykově okruhu zajišťuje, tak dává fanouškům a jejich blízkým skvělý tip na vánoční dárek.

Motto GP

Počínaje prvním prosincem a úderem dvanácté hodiny bude oficiálně zahájen prodej vstupenek na nadcházející ročník. Grand Prix se bude konat tradičně v srpnu, příští rok však oproti letošku o dva týdny dříve: o víkendu 4. – 6. srpna 2017. V prodeji budou vstupenky na přírodní tribuny a všechny sedadlové tribuny, stejně jako i čím dál tím populárnější „motorkářské“ vstupenky Camp A umožňující stanovat během Grand Prix přímo na Masarykově okruhu.

Spolek k příležitosti zahájení předprodeje ve spolupráci s Turistickým informačním centrem a Automotodromem Brno připravil zajímavé zpestření. Od 1. do 4. prosince bude přímo v centru na ulici Radnická k vidění ostrý speciál ze seriálu MotoGP (vítězný motocykl Honda kubatury Moto2 z roku 2010), spolu s tímto vzácným exponátem bude na místě možné zakoupit i vstupenky za vánoční ceny. Celoročně bude možno vstupenky pořídit na pokladnách Turistického informačního centra na Radnické 2, další informace budou k nalezení tradičně na stránkách www.czechgp.com, předprodej najdete později na www.czechgp.ticbrno.cz

Základní SILVER, lepší GOLD a sedadlové tribuny

Zásadně se nemění ceny vstupenek ani jejich rozdělení. Kromě přírodních tribun budou v prodeji také tradičně očekávané vstupenky na tribuny sedadlové. Tribuny T2, T3 a T5, tedy ty nejoblíbenější a nejatraktivnější, které stojí přímo v prostoru cílové rovinky, budou k dispozici stejně jako sedadlové tribuny T1, T4, a T6 v atraktivní sekci Stadion. Všechny vstupenky na sedadlové tribuny fungují na principu místenky. Konkrétní místo k sezení má tedy držitel jisté a nemusí se bát, že mu je někdo zasedne. Nic se nemění ani na tom, že jejich držitelé se mohou pohybovat po areálu a navštívit kteroukoliv přírodní tribunu.
 
S kempem se počítá

Spolek pro GP ČR Brno počítá i s tím, že na tribuně A vyroste znovu  motorkářský kemp. Ten si získal během pouhých tří let neuvěřitelnou popularitu a bývá vyprodaný během několika týdnů. Pro fanoušky je možnost kempování v bezprostřední blízkosti dráhy velmi atraktivní. Obyvatelé kempu mají navíc i jiné výhody – v předvečer závodu se třeba mohou projet na svých motorkách přímo po závodní trati v doprovodu oficiálního safety caru závodu. Určitě se však nevyplatí s nákupem „kempenky“ váhat, kapacita kempu je omezená.

Sezona 2017

Vypadá to, že sezona 2017 bude v MotoGP velmi zajímavá a že v srpnu bude v Brně rozhodně na co koukat. Došlo k několika zajímavým jezdeckým rošádám, dominance značek Honda a Yamaha by mohla být ohrožena stále se zlepšující Ducati, kterou navíc bude sedlat ex-mistr světa Jorge Lorenzo. Zraky se budou tradičně upírat na nestárnoucího Valentina Rossiho, který bude bojovat o desátý mistrovský titul. Živoucí legenda bude mít čerstvou konkurenci v podobě nového týmové kolegy – talentovaného Mavericka Viñalese. Do seriálu také nově vstupuje tovární tým KTM, který bude zajímavým oživením startovního pole. Čeští fandové se mohou po roční pauze znovu těšit na českého zástupce ve třídě MotoGP (Karel Abraham) a v kategorii Moto3 budou fandit stále se zlepšujícímu Jakubu Kornfeilovi.

Inzerce

TO JE Brno – Informační centrum a předprodej vstupenek

Adresa:
Panenská 1
602 00 Brno

Otevírací doba:
ZAVŘENO
Po – Pá  9.00 – 13.30 14.00 - 18.00
So, Ne a svátky  9.00 – 13.30 14.00 - 18.00

 

Prodáváme také vstupenky ze sítí Goout, Ticketportal, Ticketart, Colosseumticket, smsticket, Ticketstream (Ticketstream – platby pouze v hotovosti).

+420 513 039 035
+420 602 404 246