Komentované procházky s autory autentického průvodce TO JE BRNO II

6. 4. 2019
27. 4. 2019
28. 4. 2019
12. 5. 2019
25. 5. 2019
(dle programu)
Tematické prohlídky

Může být Brno autentičtější než v autentickém průvodci TO JE BRNO II? Může – když vás jím autoři publikace provedou osobně a zažijete to společně na vlastní kůži.

Domluvili jsme se s pěti z nich a jejich témata uvedeme exkluzivně formou komentovaných procházek. Brno – město uprostřed kolejí, Módní Brno, Po stopách fotky z obálky, Překročme řeku Svitavu a Trapná cyklojízda.

Pokud máte naši poslední publikaci přečtenou, jistě vás zajímá, jak to bude na živo vypadat. Pokud se vám do ruky ještě nedostala, neztrácejte čas, pořídíte ji v našich infocentrech a e-shopu. Komentované procházky jsou naplánované na duben a květen a nebudou se již opakovat.

Módní Brno

David Severa je módní návrhář, ale poté co uhranul místní publikum na dvou ročnících události Malá noc módy, je označován za mluvčího mladé módní scény.

27. 4. 2019
13:30
Stará radnice – nádvoří
Po stopách fotky z obálky

Fotograf Tomáš Valnoha vás provede po lávce a okolí Maloměřického nádraží. Přiblíží okolnosti vzniku fotografie z obálky a ukáže, jak si najít vlastní úhel pohledu mezi šedí a špínou v hluku strojovny městské divočiny.

28. 4. 2019
15:00
Autobusová zastávka Podzimní
Překročme řeku Svitavu  –  Městská jatka

Černovická patriotka Silvie Sanža je organizátorkou už 5. ročníku festivalu Překroč řeku, je také předsedkyní spolku Černovické sdružení, které se zabývá kulturou, historií, tradicemi a pořádáním akcí, a tak byste těžko hledali člověka, který se v těchto končinách vyzná lépe.

12. 5. 2019
16:00
Zderadův sloup – Křenová
Trapná cyklojízda

Zakládající člen spolku BikeKitchenBrno a moderátor dnes již zaniklého a přesto kultovního rádiového pořadu Šlapeme, pícháme Tomáš Chalupský je zároveň strůjce prvního českého cyklosoundsystému.

25. 5. 2019
14:30
Moravské náměstí u sochy maskraběte Jošta

Inzerce

TO JE BRNO – autentický průvodce

Autentický průvodce TO JE BRNO II

Autentického průvodce TO JE BRNO I a II stejně jako lístky na komentované procházky seženete v našich infocentrech na Panenské 1 a Radnické 8 a v e-shopu.

 

Zakoupit průvodce

Autentické procházky TO JE BRNO II

Autentické procházky TO JE BRNO II – foto: Tomáš Valnoha

Kontakt:

Jan Gerych

Radnická 2, II. patro

 

+420 542 427 124