Autentické prohlídky: Jaro v Brně

1. 5. – 20. 6. 2021
(dle programu)
120 Kč
60 Kč děti od 7 let, studenti, senioři 65+, ZTP, ZTP/P

Je tady jaro a s ním oblíbené procházky městem s průvodci, se kterými můžete poznávat Brno z mnoha úhlů pohledu a témat. V roce 2021 přichází tento projekt navíc s několika novinkami a taky se zbrusu novou vizuální identitou s fotografiemi známého brněnského fotografa Romana France. A protože on i TIC BRNO představují město autentické, jmenují se tak nově i prohlídky.

Autentiské prohlídky: Jaro v Brně

Tematické prohlídky TIC BRNO vždy reagovaly na aktuální témata a přizpůsobovaly jim svou nabídku. Vždy představovaly město autentické, což se nyní odráží i v názvu tohoto oblíbeného brněnského projektu nabízejícího prohlídky jarní, letní, podzimní a adventní, a vždy vycházely z potřeb a přání svých návštěvníků. Proto nyní nabízejí jak nová cool témata pro mladší a otrlé, tak kratší a finančně zvýhodněné okruhy, které fyzicky a finančně zvládnou i starší ročníky.

Filozofie autenticity prohlídek se prolíná s filozofií fotografií Romana France. „Pro fotografie k propagaci prohlídek TIC BRNO jsem využil autentická místa města, ať už známá a profláknutá, či naopak méně známá či vůbec neznámá. A protože mám autentické věci rád a je pro mě přirozené je do své práce zahrnovat v plné míře, oživil jsem tato místa lidmi kolem mě, kteří v Brně žijí nebo se v něm pohybují a tvoří jeho každodenní součást.“

Všechny prohlídky jsou prozatím nabídnuty pouze k REZERVACI. Nabízíme malý počet míst, rezervujte si tedy svá místa včas. V případě uvolnění opatření se vám včas ozveme a vaši rezervaci dořešíme. Nezapomeňte nám proto prosím nechat alespoň jeden kontakt (e-mailovou adresu, telefon).

Dle rozhodnutí vlády o rozvolnění opatření je nutné při účasti na komentovaných prohlídkách použít ochranný prostředek dýchacích cest a dodržet níže uvedená mimořádná opatření.

Každý účastník čestně prohlašuje, že splňuje jednu ze tří podmínek:

  • písemné či elektronické potvrzení negativní POC antigenní test ne starší 72 hod. nebo potvrzení negativní PCR test ne starší 7 dní (u dětí do 6 let není testování požadováno, mladší 18 let mohou mít potvrzení o bezinfekčnosti od své školy či od zákonného zástupce)
  • 22 dní od první dávky očkování (stačí kartička z očkovacího centra nebo od lékaře)
  • do 180 dní od prodělání nemoci COVID 19

Více informací na tel. čísle 542 427 150
Děkujeme vám za pochopení

Autentické prohlídky: Vily v Černých polích (Jaro v Brně)

Při této prohlídce objevíte nová zákoutí Černých Polí.

19. 6. 2021
10:00
Vila Löw-Beer
Autentické prohlídky: Brněnské morytáty (Jaro v Brně)

Hrůzostrašné historky, příběhy, při kterých vstávají vlasy hrůzou na hlavě a ježí se chlupy na rukou? Morytáty!

20. 6. 2021
14:00
Dominikánské náměstí


UPOZORNĚNÍ: V průběhu akce mohou být pořizovány fotografie, které budou následně použity k marketingovým účelům TIC BRNO.
 Děkujeme za pochopení.

Prohlídky a školní procházky

Tematické prohlídky a školní procházky

Kontakty:

Tereza Uřičářová
Tematické procházky, průvodcovské služby

PO – PÁ 7.00 – 15.00

+420 773 762 302