Meeting Brno zakončí Piknikfest

26. 5. 2017 - 27. 5. 2017
Moravské náměstí – park
VSTUP VOLNÝ

Jídlo je základním prvkem identity každé společnosti a souvisí nejen se stylem života a úrodností kraje, ale otiskuje se do něj také historie. Proto letošní festival Meeting Brno završí kulinářský víkend, který návštěvníkům nabídne širokou paletu domácích i exotických jídel a program pro děti i dospělé.

Touha po dobrém jídle nás spojuje bez ohledu na barvu pleti, původ nebo vyznání. Jídlo je společenská událost, zážitek, dobrodružství a pro mnohé i forma náboženství, kterému zasvěcují velkou část života. „Srdečně vás zveme na první piknikový festival na Moravském náměstí, který bude uzavírat festival Meeting Brno. Můžete se těšit na různorodou kuchyni od naší tradiční po exotickou, k zapůjčení budou i piknikové deky či koše,“ říká Kateřina Tučková, programová ředitelka festivalu.

Kromě skvělého jídla přinese Piknikfest ve dnech 26. a 27. května také možnost setkat se zajímavými lidmi, bohatý program pro děti i dospělé připravený Brno Expat centrem či koncert skvělé kapely Ukulele Orchestra jako Brno.