Šifrovací hra: Tajemství Staré radnice

1. 4. 2018 - 31. 12. 2018
Stará radnice

Hru bude možné hrát až od začátku dubna se zahájením turistické sezóny, Stará radnice je zavřená. – Zajímavé historické informace zabalené v šifrách a logických úkolech. To přináší hra „Tajemství Staré radnice“, kterou si mohou milovníci historie, ale hlavně luštitelé různých šifer a záhad zahrát na brněnské Staré radnici.

Tajemství Staré radnice

Hra, ke které je potřeba mít chytrý telefon, provede návštěvníky sedmi stanovišti. Ta jsou rozmístěna nejen po Staré radnici, ale i ve věži, tak, aby si hráči užili i výhled na Brno. Na každém ze stanovišť musí hráč najít kód. Buďto v podobě čísel nebo jako QR symbol, což je kresba, kterou dekóduje chytrý telefon. Po zadání kódu a zvládnutí úkolu se přesune na další stanoviště. Nikdo se nemusí bát, že něco nevyřeší. Úkoly pracují s tím, co hráči v místě najdou. Nutí je vše si prohlédnout, protože právě v předmětech, obrazech, sochách mohou být skryty šifry. Na konci hry získají heslo, které zadají do systému a zjistí, zda hrou prošli správně. Hrou vede příběh.

Přístup do systému hry získají návštěvníci v Informačním centru v Radnické ulici. V mobilním telefonu dokonce není potřeba mít mobilní data, Turistické a informační centrum zajistilo pokrytí Staré radnice a věže signálem wi-fi.

Cena 70 Kč / osoba, v ceně je i vstup na sálů Staré radnice a na věž,  40 Kč děti, studenti, senioři
Výsledkovou listinu předchozích šifrantů najdete na: cryptomania.cz

Všechny důležité informace ke hře (včetně termínů, kdy je možné trail projít) vám poskytnou pracovníci Informačního centra pod krokodýlem.

UPOZORNĚNÍ: z provozních důvodů je možné hrát hru pouze o víkendech.

Inzerce

Informační centrum pod krokodýlem

Info pod krokodýlem - kontakt

Adresa:
Radnická 8
658 78 Brno

 

Otevřeno:
Po – Pá 8.30 - 18.00
So, Ne a svátky 9.00 – 18.00

+420 542 427 150
+420 542 427 151