Informační centrum TO JE Brno

Více služeb na jednom místě. Nové informační centrum TO JE BRNO – V přízemí parkovacího domu Domini, v Panenské ulici hned vedle vchodu do Mincmistrovského sklepa, najdete nové informační centrum TO JE BRNO.

Informační cenrum TO JE Brno

V něm návštěvníci získají nejen informace, mapy a brožury o Brně a jižní Moravě. Mají v něm možnost výběru ze širokého množství suvenýrů a propagačních předmětů, možnost nákupu vstupenek na kulturní a jiné akce související s cestovním ruchem. Součástí centra je i tzv. klidová zóna, kde si mohou návštěvníci sednout, v klidu prostudovat informační materiály, dát si dobrou kávu a připojit k internetu. V nových a moderních prostorách jsou i toalety, úschovna zavazadel a dobíjecí místo pro mobilní telefony. Kromě speciálně a funkčně vytvořeného interiéru najdou návštěvníci v centru i novou kolekci suvenýrů.

Informační centrum v Panenské ulici nabízí návštěvníkům více služeb na jednom místě. Najdete ho v místě, které je důležitou spojkou mezi centrem Brna a Husovou ulicí, kde se nachází dva výstavní prostory Moravské galerie, přímý vstup na hrad Špilberk a také vstup do krytu 10-Z. Přidanou hodnotou tohoto místa je pak možnost pohodlného parkování.

Informační centrum TO JE Brno, Panenská 1
Informační centrum TO JE Brno, Panenská 1
Informační centrum TO JE Brno, Panenská 1
Informační centrum TO JE Brno, Panenská 1

TO JE Brno – Informační centrum a předprodej vstupenek

Adresa:
Panenská 1
658 78 Brno

Otevírací doba:
denně 9.00 - 18.00

Prodáváme také vstupenky ze sítí Ticketportal, Ticketstream, Ticketart, Colosseumticket, Leo Express nově prodáváme také ze sítě smsticket.

 

+420 513 039 035
+420 602 40 42 46