Vstupenky na Grand Prix České republiky za nejvýhodnější cenu už jen do konce ledna.

3. 8. 2018 - 5. 8. 2018
Automotodrom Brno

Již 1. února se mění ceny vstupenek, proto nepropásněte příležitost si do konce ledna pořídit vybranou vstupenku s až -40% zvýhodněním.

Grand Prix České republiky

Grand Prix se bude konat tradičně v srpnu, o prvním srpnovém víkendu 3. – 5. srpna 2018. V prodeji jsou vstupenky na přírodní tribuny a všechny sedadlové tribuny, stejně jako i čím dál tím populárnější „motorkářské“ vstupenky Camp A umožňující stanovat během Grand Prix přímo na Masarykově okruhu.

Vstupenky je možno pořídit v informačním centru TIC na Panenské 1 a samozřejmě online na stránkách gp.ticbrno.cz, další informace jsou k nalezení tradičně na stránkách www.czechgp.com.
Grand Prix České republiky patří vůbec k největším společenským a sportovním akcím konaným na území České republiky, která opakovaně každý rok přiláká desetitisíce místních i zahraničních návštěvníku. V roce 2017 mělo jen 14 zemí na celém světě privilegium přivítat na svém území světové jezdce a stáje seriálu MotoGP.

Grand Prix České republiky se řadí, co se týče vstupného, dlouhodobě k levnějším velkým cenám v šampionátu. Při srovnání s geograficky i termínově nejbližšími závody, tj. Velkou cenou Německa na Sachsenringu a Velkou cenou Rakouska na RedBull Ringu pak srovnatelné vstupenky vycházejí při brněnském závodu levněji. V případě brzkého nákupu v nynější vánoční vlně dokonce výrazně levněji. Grand Prix ČR patří k finančně dostupnějším závodům seriálu MotoGP.

Základní SILVER, nejoblíbenější GOLD a sedadlové tribuny

Nijak zásadně se proti předchozí sezóně nemění ceny vstupenek ani jejich rozdělení. Kromě přírodních tribun jsou v prodeji také tradičně velmi populární vstupenky na tribuny sedadlové. K dispozici jsou sedadlové tribuny T2, T3 a T5, které stojí přímo v prostoru cílové rovinky, stejně jako sedadlové tribuny T1, T4, a T6 v atraktivní sekci Stadion. Všechny vstupenky na sedadlové tribuny fungují na principu místenky. Konkrétní místo k sezení má tedy držitel jisté a nemusí se bát, že mu je někdo zasedne. Nic se nemění ani na tom, že jejich držitelé se mohou pohybovat po areálu a navštívit kteroukoliv přírodní tribunu.

Úplnou novinkou je vstupenka SENIOR, která divákům narozených do roku 1951 včetně umožňuje přístup na všechny přírodní tribuny za zlomek plné ceny. Vstupenka je nyní v prodeji za 500 Kč na všechny tři dny.

 

Camp A

I v sezóně 2018 znovu vyroste na tribuně A motorkářský kemp. Ten si získal neuvěřitelnou popularitu a bývá vyprodaný během několika týdnů. Vzhledem k velké oblíbenosti Campu A, Spolek připravil mírné navýšení kapacity, avšak stále s ohledem na zachování komfortu a bezpečnosti návštěvníku. Alespoň částečně se tak snaží vyjít vstříc poptávce, která dlouhodobě převyšuje nabídku. I přes navýšení je kapacita kempu značně omezená, proto se nevyplatí s nákupem „kempenky váhat.
 
WEB: gp.ticbrno.cz

Nezapomeňte, že všechny druhy vstupenek lze nyní zakoupit za vánoční ceny až s 40% zvýhodněním. Více informací na czechgp.com a gp.ticbrno.cz

TO JE Brno – Informační centrum a předprodej vstupenek

Adresa:
Panenská 1
658 78 Brno

Otevírací doba:
denně 9.00 - 18.00

Prodáváme také vstupenky ze sítí Ticketportal, Ticketstream, Ticketart, Colosseumticket, Leo Express nově prodáváme také ze sítě smsticket.

 

+420 513 039 035
+420 602 40 42 46