Reklama

Nabídka reklamy na webech, tiskovinách a v prostorách Turistického informačního centra města Brna.

Turistické informační centrum města Brna, příspěvková organizace vydává tištěný časopis Brněnské Vánoce, ve kterém návštěvníci naleznou spoustu informací týkajících se Brněnských Vánoc, mimo jiné orientační mapy adventních trhů, kompletní kulturní program na náměstí Svobody, doprovodný program Brněnských Vánoc, další akce konající se o adventu v okolí Brna, dále recepty, zajímavosti, tipy na dárky a tipy na zábavu o Vánocích.

Využijte návštěvnosti našich stránek a rozmanitost jejich nabídky pro svoji reklamu. Reklama na internetu nabízí rychlou a levnou možnost prezentace Vašich služeb nebo důležitých okamžiků.

Pro Vaši prezentaci nabízíme umístění obrazového reklamního banneru na několika místech našeho webu. Při kalkulaci ceny rozlišujeme komerční a nekomerční subjekty.

Tisk ojedinělou technologií HP Latex links představuje řešení velkoformátového tisku s ohledem na ochranu životního prostředí. Vodouředitelné inkousty nejsou hořlavé, nebo vznětlivé a obsahují minimum těkavých organických sloučenin.

Časopis KAM v Brně... je obsáhlý kulturní měsíčník, který kromě zajímavého obsahu přináší také podrobné informace o tom nejdůležitějším, co se koná ve městě Brně - od koncertů, výstav a divadelních představení, přes sportovní akce a turisticky atraktivní cíle až po knižní novinky.