F SCÉNA / 70 ROKOV

SĹUK Bratislava
Folklorní festival
F SCÉNA 2021
200 Kč
Předprodej vstupenek bude ukončen 19.8. ve 13:00. Doprodej vstupenek bude probíhat v hotovosti na místě před představením. Děkujeme za pochopení.

Na Biskupském dvoře v Brně při zahajovacím večeru F SCÉNY 2021 vystoupí ve čtvrtek 19. srpna 2021 v 19.30 hodin Slovenský ľudový umelecký kolektív, Bratislava

Slovenský ľudový umelecký kolektív z Bratislavy je profesionální umělecké těleso, působící v oblasti uměleckého zpracování a interpretace tradiční lidové kultury na Slovensku již od roku 1949. Jeho tvorba vychází z autentických podob slovenského lidového umění, jež zpracovává do umělecky vysoce kvalitních a divácky úspěšných programů. SĹUK přiveze do Brna reprezentační pořad 70 ROKOV, který představí hudebně taneční koláž toho nejlepšího, co na scéně SĽUKu vzniklo - je odkazem na tzv. zlatý fond uměleckého tělesa a na nejúspěšnější projekty v posledních desetiletích. 

VSTUPNÉ 200,- Kč

Žáci, studenti a senioři mají u nás 20% a členové FOS Jánošík 50% slevu, po předložení průkazu. Děti do 12 let i držitelé průkazu TP a ZTP mají vstup zdarma.

Pokladna na Biskupském dvoře bude otevřena hodinu před začátkem každého představení, platbu bude možné realizovat pouze hotově.

Přijďte si společně s námi užít výjimečnou nadílku folkloru v kulisách chrámu sv. Petra a Pavla!

Více informací na http://www.fosjanosik.cz/aktuality/

19. 8. 2021 19:30
Biskupský dvůr
Brno