F SCÉNA / UTRHNU TI NÁVRATNÍČEK

Vystoupí soubory SPT Dolina, Staroměští mládenci, verbíři, Repetilky a CM Balešáci
Folklorní festival
F SCÉNA 2021
200 Kč
F SCÉNA
Předprodej vstupenek bude ukončen 19.8. ve 13:00. Doprodej vstupenek bude probíhat v hotovosti na místě před představením. Děkujeme za pochopení.

Na Biskupském dvoře v Brně v rámci F SCÉNY 2021 vystoupí v pátek 20. srpna 2021 v 19.30 hodin Soubor písní a tanců Dolina ze Starého Města s pořadem UTRHNU TI NÁVRATNÍČEK

Soubor Dolina přiváží autorský pořad Jitky Feldvabelové, který odkazuje na dřívější zvyk na Slovácku, kdy dívky dávaly svým mládencům při odchodu na vojnu kytičku bylinek, které se říkalo návratníček. A stejně jako tato kytička měla připomínat jejich domov, tak i tento pořad odkazuje na staré zvyky a obyčeje moravského Slovácka. V pořadu účinkují soubory Dolina, soubor písní a tanců ze Starého Města, Staroměští mládenci (nebo chcete-li Staroměstský mužský sbor), verbíři, ženský sbor Repetilky a cimbálová muzika Balešáci.

VSTUPNÉ 200,- Kč

Žáci, studenti a senioři mají u nás 20% a členové FOS Jánošík 50% slevu, po předložení průkazu. Děti do 12 let i držitelé průkazu TP a ZTP mají vstup zdarma.

Pokladna na Biskupském dvoře bude otevřena hodinu před začátkem každého představení, platbu bude možné realizovat pouze hotově.

Přijďte si společně s námi užít výjimečnou nadílku folkloru v kulisách chrámu sv. Petra a Pavla!

Více informací na http://www.fosjanosik.cz/aktuality/

20. 8. 2021 19:30
Biskupský dvůr
Brno