F SCÉNA / OD NÁS PRE VÁS

FS Ekonóm, Bratislava
Folklorní festival
F SCÉNA 2021
200 Kč
Předprodej vstupenek bude ukončen 19.8. ve 13:00. Doprodej vstupenek bude probíhat v hotovosti na místě před představením. Děkujeme za pochopení.

Na Biskupském dvoře v Brně na závěr F SCÉNY 2021  vystoupí v sobotu 21. srpna 2021 v 19.30 hodin Folklórní soubor EKONÓM, Bratislava s celovečerním programem s názvem "OD NÁS PRE VÁS". FS Ekonóm nabídne divákům tance ze Zemplína, z Podpoĺania v choreografii Lenky Šútorové - Konečné a komponovanou část tanců z Topolčan v choreografii  Jozefa Lehockého. Autorský pořad „Od nás pro vás“ přiblíží divákům krásu a půvab slovenské lidové kultury napříč folklorními regiony a umožní zaposlouchat se do krás hudby spojené s tanečním projevem, který je pro každou oblast charakteristický svými specifickými prvky. 

VSTUPNÉ 200,- Kč

Žáci, studenti a senioři mají u nás 20% a členové FOS Jánošík 50% slevu, po předložení průkazu. Děti do 12 let i držitelé průkazu TP a ZTP mají vstup zdarma.

Pokladna na Biskupském dvoře bude otevřena hodinu před začátkem každého představení, platbu bude možné realizovat pouze hotově.

Přijďte si společně s námi užít výjimečnou nadílku folkloru v kulisách chrámu sv. Petra a Pavla!

Více informací na http://www.fosjanosik.cz/aktuality/

21. 8. 2021 19:30
Biskupský dvůr
Brno