Benefiční varhanní koncert

Ludmila Macková-Dvořáková - varhany, Eva Štěrbová - zpěv
Koncert
150 Kč
studenti 75,- Kč

BENEFIČNÍ VARHANNÍ KONCERT

LUDMILA MACKOVÁ-DVOŘÁKOVÁ studovala hru na varhany na JAMU v Brně a na Maastricht Academy of Music, nyní studuje HAMU v Praze a působí jako varhanice v Českých Budějovicích. 

EVA ŠTĚRBOVÁ absolvovala operní zpěv na Konzervatoři v Brně a JAMU v Brně. Stala se laureátkou několika mezinárodních pěveckých soutěží a byla hostem Národního divadla Brno. 

PROGRAM: G. Caccini, J. S. Bach, A. Dvořák, L. Janáček

Výtěžek koncertu podpoří veřejnou sbírku na obnovu severoalbánské vesnice Curraj Eperm.

Odlehlá albánská vesnice Curraj Eperm přišla při nedávných povodních o most a nový jen tak nebude. Neseďme doma a pojďme s tím něco udělat. Nebude-li ve vesnici obnoven most a elektřina a nebude-li zde žádná možnost výdělku, obec se do několika let zcela vylidní. Jednou z mála možností, jak si zde mohou místní lidé vydělat, jsou příjmy z turismu, avšak turisté nepřijdou, pokud nebudou tušit, že Curraj Eperm existuje. Pokud turisté nepřijdou, lidé se z vesnice vystěhují do měst a z Curraj Eperm zbude jen město duchů. Ve vesnici hodláme postavit most, malou fotovoltaickou elektrárnu, vyznačit turistickou stezku, zbudovat základnu, opravit kapli, uspořádat fesťáček a tím zdaleka nekončíme. Více zde: http://www.albanianchallenge.cz/

28. 4. 2015 17:00
Kostel Nanebevzetí Panny Marie
Brno

This is Brno Information Centre

This is Brno Information Centre

Adress:
Panenská 1,
658 78 Brno

 

Opening time:
daily 9:00 - 18:00

+420 513 039 035
+420 602 404 246

The head of the Advance ticket sale:
Mgr. Martina Michálková
tel.: +420 513 039 036
e-mail: michalkova@ticbrno.cz