Vzhledem k rozhodnutí vlády v souvislosti s COVID-19 – jsou naše informační centra, prostory podzemí, Staré radnice a galerií UZAVŘENA.

S dotazy na vrácení peněz za již zakoupené vstupenky se prosím obracejte e-mailem na panenska@ticbrno.cz (tel.: 602 404 246), s ostatními dotazy se obracejte na info@ticbrno.cz (tel.: 773 768 103).

Íčko na Brněnské přehradě je zlatou lodí

Akce již proběhla
Brněnská přehrada

S příchodem léta otevírá Turistické informační centrum města Brna nové sezónní „íčko“. Kde? Za pěkného počasí není pro něj příhodnější místo, než na Brněnské přehradě.

Zlatá loď

Přehrada je na jaře a v létě jedním z nejvyhledávanějších míst v Brně. Za koupáním, opalováním, vodními sporty a výlety se sem sjíždí obyvatelé města i turisté. Na začátku června tam proto TIC otvírá informační stánek, který je situován přímo před vstupem na přístaviště a zastavit se tak u něj mohou lidé cestou na hráz nebo dál tímto směrem. Informační centrum má otevřeno každý den od 10 do 19 hodin a návštěvníci se v něm domluví několika jazyky.

Informační centrum na Brněnské přehradě bude nepřehlédnutelné a tematicky bude odkazovat k motivu Brno je zlatá loď. V nabídce íčka na přehradě bude standardní servis, který bude doplněn o možnosti objednat si tam také v klidu na jednom místě další služby, včetně vstupů na vodní sporty a podobně. Sezónní bude kromě místa také nabídka propagačních materiálů a předmětů. Téma je jasné – léto, slunce a pláž. Letní suvenýry s motivem Brno je zlatá loď, jsou určeny pro volný čas, který se tráví u vody. Jsou to například frisbee nebo nafukovací míče.

Inzerce