Vzhledem k rozhodnutí vlády v souvislosti s COVID-19 – jsou naše informační centra, prostory podzemí, Staré radnice a galerií UZAVŘENA.

S dotazy na vrácení peněz za již zakoupené vstupenky se prosím obracejte e-mailem na panenska@ticbrno.cz (tel.: 602 404 246), s ostatními dotazy se obracejte na info@ticbrno.cz (tel.: 773 768 103).

RE:PUBLIKA: Finále grande – Na shledanou za 100 let

Akce již proběhla
Brněnské výstaviště
VSTUP ZDARMA

Už je to tak. Závěrečný víkend největší oslavy století je tady! Festival RE:PUBLIKA přivítá v expozicích vzácné hosty, vyhlášeni budou vítězové výtvarných a kreativních soutěží a oceněny ty nejšikovnější děti ze škol z celé republiky. Maďarský národní balet zakončí projekt Dance Brno 100.

Re:publika finále

V doprovodném programu vystoupí například skupina Buty, Anna K. nebo Michal Hrůza, Re:lax zónu navštíví automobilový závodník Karel Loprais, nejlepší lezec světa Adam Ondra nebo atletka Šárka Kašpárková, uskuteční se legendární Pecha Kucha Night tentokrát na téma Manuál výstaviště, proběhne největší československé rande a oblohu nad hradem Špilberk rozzáří ohňostroj.

Naposledy budete mít možnost vychutnat si na jednom místě to nejlepší z našeho designu, sportu a literatury, užít si komentované prohlídky výstaviště, speciální světelné instalace i audiovizuální filharmonickou výstavu v londýnské produkci. Dát si výborné prvorepublikové speciality či výběrovou kávu a originální nanuky. Zažít atmosféru divadla a kina na výstavišti, zařádit si při koncertech na Festivalové stage. V neděli 17/6/2018 ve 21:00 se brány brněnského výstaviště zavřou a festivalu bude konec.

 

KOMPLETNÍ PROGRAM FINÁLE GRANDE

Pátek 15. 6. 2018

Sobota 16. 6. 2018

Neděle 17. 6. 2018

Program v jednotlivých pavilonech festivalu:

Inzerce

RE:PUBLIKA festivalové noviny

RE:PUBLIKA noviny