Vzhledem k rozhodnutí vlády v souvislosti s COVID-19 – jsou naše informační centra, prostory podzemí, Staré radnice a galerií UZAVŘENA.

S dotazy na vrácení peněz za již zakoupené vstupenky se prosím obracejte e-mailem na panenska@ticbrno.cz (tel.: 602 404 246), s ostatními dotazy se obracejte na info@ticbrno.cz (tel.: 773 768 103).

TIC BRNO Infopoint Zlatá loď

Na začátku června TIC města Brna otevřelo informační stánek, který je situován přímo před vstupem na přístaviště na Brněnské přehradě a zastavit se tak u něj mohou lidé cestou na hráz nebo dál tímto směrem.

Zlatá loď – informační centrum TIC města Brna na přehradě

Info point (Zlatá loď) má otevřeno každý den od 10 do 19 hodin. Výjimkou jsou dny, kdy se na přehradě koná soutěžní přehlídka ohňostrojů, tehdy máme otevřeno od 14 do 22.30 hod. A kdo by chtěl být stylově oblečen, máme v nabídce i festivalová trička s reflexním nápisem.

Info point na Brněnské přehradě je nepřehlédnutelný a tematicky odkazuje k motivu Brno je zlatá loď. Sezónní je kromě místa také nabídka propagačních materiálů a předmětů. Téma je jasné – léto, slunce a pláž. Letní suvenýry s motivem Brno je zlatá loď, jsou určeny pro volný čas, který se tráví u vody. V nabídce IC Přehrada jsou například piškvorky nebo kvalitní nafukovací hračky české výroby. Ke koupi jsou ale i reflexní pásky, pláštěnky nebo limitovaná edice vlhčených ubrousků. Samozřejmostí jsou i magnetky, turistické známky i vizitky.

A na pohlednice nebo do turistických deníků si můžete otisknout speciální sezonní razítko s brněnským krokodýlem!

Na Zlaté lodi si kromě informačních plánů můžete vybrat také z mnoha praktických suvenýrů, nafukovacích hraček, balónů a dalších, pro takové to lenošení u vody, užitečných věciček.

Naše informační centrum je součástí letní prázdninové hry České televize Zachraň trosečníky.

"Jedině na Zlaté lodi zakoupíte balóny na to správné pinkání u vody."
"Na palubě Zlaté lodi nachází se i odpočinková zóna."
"...žáby, raky máme taky". Na našem stánku najdete i nafukovací hračky do vody.
Díváte se na autentický záběr: "zatím co na levoboku probíhá údržba lodi, na kapitánském můstku panuje vášnivá debata o navigace."
Skládačka – nabízí možnost složit si celou flotilu zlatých lodí
Námořní bitva – hráli jste někdy "lodě"?
Drobné suvenýry – praktické do kapsy a vždy při ruce
Piškvorky – velké plstěné vykrojené kameny na zlato-bílém hracím plánu

Inzerce

Informační centrum přehrada – kontakt

Info pointz Zlatá loď

Adresa:
Přístavní, Brno

Otevírací doba:
2. červenec – 13. září
Po – Ne 11:00 – 17:00 hod.

Od 14. září bude informační centrum až do léta příštího roku zavřeno.

+420 602 342 716