Vzhledem k rozhodnutí vlády v souvislosti s COVID-19 – jsou naše informační centra, prostory podzemí, Staré radnice a galerií UZAVŘENA.

S dotazy na vrácení peněz za již zakoupené vstupenky se prosím obracejte e-mailem na panenska@ticbrno.cz (tel.: 602 404 246), s ostatními dotazy se obracejte na info@ticbrno.cz (tel.: 773 768 103).

Vendula Chalánková: Leoš a jeho drazí

Akce již proběhla
17:00
Památník Leoše Janáčka

Vendula Chalánková v současné době patří mezi uznávané výtvarníky mladší generace. Okruh její tvorby je velmi široký, od volné tvorby, přes knižní ilustraci, komiks až po animovaný film, přičemž podobně široké je užití technik od malby a kresby, přes koláže, asambláže či vyšívané objekty.

Vendula Chalánková: Leoš a jeho drazíVýstava v Památníku Leoše Janáčka představuje sérii výtvarně působivých papírových koláží, které Chalánková vytvořila v roce 2017 jako návrhy pro různé typy propagačních předmětů s motivy portrétů Leoše Janáčka a jeho blízkých pro Turistické informační centrum Brno. Vycházela přitom z historických fotografií, uložených v Archivu Leoše Janáčka.

Výstava bude přístupná v Památníku Leoše Janáčka 8. 6. - 9. 9. 2018, vernisáž 7. 6. v 17:00.

 

 

 

 

Partnerem výstavy je TIC BRNO, příspěvková organizace.

 

Inzerce