20 let Mezipater

15. – 22. 11. 2019

20. ročník bude velkolepý. Filmy, večírky, diskuze, kvíz, výstava, speed dating… Budou tam všichni – od pamětníků brněnských začátků festivalu až po ty, kteří tehdy ani nebyli na světě. Oslavíme kulaté jubileum a vzhlédneme k novým výzvám.
Téma letošního queer filmového festivalu je v proudu změn a reaguje na turbulentní dobu a proměny nálad ve společnosti vůči menšinám. Soustředí se i na uzákonění gay a lesbických manželství. Novela zákona čeká druhým rokem na projednání,
ale poslanci se jí dosud vytrvale vyhýbají.

Vše odstartuje už 14. listopadu večer rekapitulační výstavou v Kině Art. Den nato festival zahájí v kině Scala projekce nového filmu Xaviera Dolana Matthias a Maxime a legendární opening party v režii DJ/VJ dua Martina Hrdiny a Michala Pavlíka TYJSITY. Kromě Scaly se bude promítat i v Artu a diváci se mohou těšit na soutěž celovečerních hraných snímků, sekce krátkých, dokumentárních a retro snímků. Doprovodný program najdete v No Artu na Radnické nebo například v Café Atlas. Narozeninový dort rozkrojíme na Closing Party v ArtBaru Druhý Pád 22. listopadu, přijďte ochutnat.

QFF Mezipatra
www.Mezipatra.cz

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307