25. narozeniny brněnského rádia Kiss Hády

Začalo to před 25 lety, kdy se parta devíti Brňanů domluvila na založení rádia. Je jasné, že se našich „devět statečných“ muselo popasovat s mnoha problémy a útrapami, ale protože šli za svým snem naplno a nic nevzdávali, jsme tu s vámi letos už čtvrt století.

Za dobu své existence prošlo rádio několika proměnami. Z rádia Hády se přejmenovalo na Hády plus a později na současné Kiss Hády. Změnu prodělal i hudební formát. 25. narozeniny, to už je kus cesty, který jsme ušli spolu s našimi posluchači. A protože k narozeninám patří i pořádná párty, přijměte pozvání na tu naši, kterou pořádáme na koncertě slavné skupiny Alphaville 16. února v Boby centru. Brněnským gratulantem bude i formace Ukulele Orchestra jako Brno, která zahraje jako předkapela.

Celý tým rádia Kiss Hády vás srdečně zve a těší se na vás. Věříme, že dál zůstanete naladěni na našich frekvencích a my na oplátku dobrou náladou naladíme vás.

Muzika, skvělí moderátoři, soutěže, zábava a energie. To je to, co od nás můžete čekat. Děkujeme, že s rádiem Kiss Hády zažíváte radosti i starosti všedních i nevšedních dnů. Jsme v tom s vámi.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307