558 schodů? Dejte si povánoční Fitness TIC!

Všichni to známe. Do nového roku vstupujeme po vánočních svátcích pocitově plnější a vyhledáváme fyzické aktivity. Jednu speciální nabízí i TIC BRNO. Pečuje totiž mimo jiné o Labyrint pod Zelným trhem a Starou radnici. Pokud si dáte obě památky za sebou, překonáte převýšení 71 metrů a zdoláte 558 schodů.

Labyrint pod Zelným trhem tvoří síť barokních sklepů, které sloužily k uchovávání potravin, jako zázemí trhoveckého života a úkryt v době válek. V rámci prohlídky si projdete unikátní a tajemná zákoutí chodeb a sklepů skrytá 6 až 8 metrů pod povrchem. Dozvíte se, čím se podzemní prostory osvětlovaly, prohlédnete si archeologické nálezy, navštívíte alchymistickou laboratoř.

Věž jedné z nejpozoruhodnějších historických budov v centru města vám pro změnu nabídne impozantní výhled na všechny světové strany. Z ochozu Staré radnice budete mít brněnské dominanty Špilberk a Petrov jako na dlani. Koupíte-li si turistickou kartu BRNOPAS, budete mít vstup do Labyrintu se slevou, na věž zdarma a k tomu se vám zdarma otevře například také ZOO Brno, Kostnice u sv. Jakuba nebo Mincmistrovský sklep.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307