Advent pro nejmenší návštěvníky

Dominikánské náměstí je kromě gastronomie nově určeno také dětem. Přesune se sem mimo jiné oblíbený dřevěný betlém, který do Brna opět posílá řezbář Jiří Halouzka.

Kromě stovky zvířat zaplní betlém tradiční obsazení, středobodem bude samozřejmě Jezulátko spolu s Marií a Josefem. Vyřezávaná dřevěná zvířata doplní na Dominikánském náměstí i ta živá. Díky brněnské zoologické zahradě si nejmenší návštěvníci budou moci pohladit například ovce nebo kozy kamerunské. O svůj vysněný dárek si pak budou moci napsat prostřednictvím Ježíškovy pošty, přání pak stačí vhodit do dřevěné schránky. A v rámci dětských dílen, které se budou konat každý den od 1. do 23. prosince odpoledne, si vyrobí ozdoby do oken i na vánoční stromeček.

Na pódiu na náměstí Svobody bude letos pokračovat loňský úspěšný projekt, kdy osobnosti četly dětem ze zajímavých knížek. Tentokrát nese akce prostý název Čtení dětem a představí se brněnské organizace věnující se dětem a mládeži. Zapojí se třeba brněnští skauti, Moravská galerie v Brně, Technické muzeum v Brně, Hvězdárna a planetárium Brno či SVČ Lužánky. Číst se bude vždy ve středu a v pátek mezi 16. a 17. hodinou a děti mohou během čtení přijít i přímo na pódium vybavené kulisou, křeslem, polštářky a dekami.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307