Ani Travolta se už na brněnském letišti díky novému infocentru neztratí

Připomeňme si nehynoucí slávu gifu s Johnem Travoltou, který se bezradně rozhlíží a kroutí hlavou v podstatě kdekoli a nad čímkoli. Podobným pocitům mohou bez správných informací v tu pravou chvíli propadat také turisté v cizím městě. Řešení jejich situace je jednoduché. Kvalitní informační centra.

Letiště Brno Tuřany

Na letišti Brno – Tuřany se už nemusí rozhlížet ani Travolta ani žádný turista či cestující. Turistické informační centrum města Brna zde totiž otevřelo v pořadí již čtvrté infocentrum. Nachází se v příletové hale, kde vítá cestující ze všech pravidelných letů do Brna, a zájemcům je k dispozici 365 dní v roce.

Infocentrum na letišti slouží nejen k poskytování informací, ale plní také propagační funkci města, regionu, turistické oblasti a ano, přiznejme si, i celého státu. Ve svém bohulibém poslání není v Brně jediné, další informační centra jsou na ulici Radnická „pod krokodýlem“, na hradě Špilberk a v létě na Brněnské přehradě. A o tom, že jejich práce má smysl, svědčí také čísla. V loňském roce je navštívilo dohromady přes tři sta tisíc turistů, z toho polovina cizinců.

(tic)

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307