Artové domácí kino

I přes mimořádná opatření Kino Art stále funguje a pomáhá bojovat proti nudě a trudomyslnosti. Do zbraně proti mrzení povolal osvědčené válečníky, nikoho jiného než filmové projekce a oblíbené filmové kvízy!

Sedačky v Artu sice zejí prázdnotou, ale i tak se můžete těšit na návštěvu kina – jen s tím rozdílem, že se tentokrát nevydáte do kina vy, ale Art dorazí za vámi domů! Sice jen virtuálně v podobě streamu, i tak se ale můžete těšit na kinovou atmosféru, a to přímo z vašeho gauče. Art se totiž přidal rovnou ke dvěma streamovacím projektům, kterými jsou #vašekino a Moje kino LIVE. V rámci nich se můžete těšit na každodenní projekce na vašich monitorech či televizích. A jak to funguje? Vstupenky na představení si zakoupíte na webu kina přesně tak, jak jste zvyklí, stejně tak vám do uvedeného e-mailu dorazí obvyklá e-vstupenka. Následně se ale nevydáte na Cihlářskou, nýbrž dle pokynů, které najdete na webu kina, zhlédnete projekci v uvedeném čase z pohodlí domova. Každý z projektů má jiný postup, nezapomeňte Marešovási tedy prostudovat podrobný návod na www.kinoart.cz, kde najdete i slibované filmové kvízy.

A pokud jste nároční a zároveň byste kino rádi podpořili, v rámci nákupu vstupenek máte možnost! Kino Art se vám za vaši přízeň náležitě odmění. Na výběr máte NÁROČNOU variantu, s níž kromě vstupenky na projekci získáte i batůžek dle výběru, nebo rovnou SUPERNÁROČNOU, kde k batůžku dostanete i plecháček. Více informací o možnosti podpory najdete opět na webu kina.

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307