Ať je léto nebo zima, ve vodě je vždycky prima

Dětský plavecký klub PLAVÁČCI s. r. o. pořádá plavecké kurzy pro děti od 6 měsíců do 12 let.
V zimních měsících, kdy je pobyt venku a tím i setkávání se s vrstevníky značně omezeno, je plavání vítanou aktivitou. Pohybem ve vodě dítě posiluje imunitu, otužuje se, podporuje trávení a spánek se stane kvalitnějším, což je patrné u všech věkových kategorií. Z nejnovějších průzkumů vyplývá, že pravidelné plavání napomáhá rozvoji inteligence dětí.

Plaváčci

Zveme děti již od 6 měsíců do bazénu na tř. Generála Píky. Bazénová voda je zde speciálně upravovaná a šetrná k dětské pokožce a dýchacím cestám, tím je vhodná pro plavání nejmenších dětí. Je zde využívána technologie čištění vody UV lampou. UV záření v místě aplikace spolehlivě usmrcuje mikroorganismy a dokonce jako jediné i rozkládá organické sloučeniny a vázaný chlor. Pro nové „plaváčky“ je připravena zkušební lekce zdarma. V našich kurzech plavání klademe důraz na zvládnutí sebezáchranných prvků. Při nečekaném pádu do vody děti nepropadají panice a ví, jak se zachovat. Děti se postupně naučí zadržet dech pod vodou, vyplavat na hladinu a doplavat si k okraji bazénu. Lekce jsou vedeny hravou formou.

Rodiny s dětmi od 8 měsíců do 10 let srdečně zveme na aktivní rodinnou dovolenou „s dinosaury“ na Vysočinu, kde si užijí dostatek plavání, cvičení i lyžování. Celodenní sportovní program je doplňován tvořivými dílničkami, zpíváním, spoustou soutěží a hranou pohádkou, kde nechybí ani karneval či večerní aktivity pro dospělé.

Přijďte k nám aktivně strávit čas a užít si pohyb se svými dětmi. Podrobnější info na www.plavacci.com.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307