Autentický průvodce městem TO JE BRNO

Brno je své, autentické město se zvláštní atmosférou, která se musí zažít. Jiné je v centru, jiné v různých čtvrtích a na periferii. Pro ty, co prahnou po zážitcích nad rámec běžných turistických tras, bude letos k dispozici autentický průvodce městem TO JE BRNO.

Brno není jen náměstí Svobody, Petrov, Špilberk či vila Tugendhat. Jsou to také čtyřkové hospody se specifickým personálem a ještě specifičtějším osazenstvem, opuštěná zákoutí, ruch sídlišť, bývalé dělnické čtvrti či opuštěné stavby a zanedbané části města. Každé místo má jiné, vlastní ovzduší a nová publikace ukáže Brno jako zajímavý cíl opravdu pro každého návštěvníka a nastíní zajímavý úhel pohledu i obyvatelům města. Představí místa, o kterých vědí jen místní, nebo o kterých ani místní vědět nechtějí.

Mnoho příběhů v jednom městě skládá mozaiku jeho každodennosti. Deset konkrétních příběhů představí osobnosti a naváže je na vybrané fenomény, aktuální adresář kultury, volného času a autorskou mapu centra Brna. Čtenářům se tak otevře pestrý svět, který je třeba prozkoumat, a konkrétním lokalitám tak zase bude vdechnut nový život, což jim pomůže k oživení jiným než běžně komerčním způsobem. Osmdesát stran obsahu. Texty českých i anglických autorů. Spousta dobrodružství. TO JE autentický průvodce městem.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307