Březen, do Artu vlezem

Březen, do Artu vlezem I když 20. března oficiálně začíná jaro, venku je ještě pořád zima. Ta mnohdy nevzbuzuje chuť k návštěvě kulturních akcí, spíše vybízí k zalezení za pec, ale i tak je dobré se občas překonat a někam vyrazit. Kino Art si pro vás připravilo motivaci, a to ve formě nabušeného programu.

Bohemian Rhapsody

Nenechte se odradit nízkými teplotami, teď je ten správný čas na návštěvu kina. Březen je totiž nejen prvním jarním měsícem, ale i měsícem premiér. A také skvělý čas k tomu, abyste se podívali na všechny ty hvězdné snímky, které zářily na letošním 91. ročníku cen Akademie. Jako na předávání si můžete připadat 19. a 20. března, kdy proběhne přehlídka Oscarové filmy 2019 v Artu. Nenechte si ujít Viggo Mortensena ve snímku Zelená kniha, oslavu hudebních géniů Bohemian Rhapsody nebo filmy Zrodila se hvězda a BlacKkKlansman. Jen ten červený koberec bude chybět.

Těšit se můžete i na filmové premiéry, v programu nemůže chybět snímek o Kurdkách dobývajících islamisty zajaté město Kurdistán, Bojovnice slunce, ani další novinky jako Do boje nebo nové Manželské etudy. Začátek března se ponese ve znamení festivalu Future Gate, který nabídne pořádnou sci-fi jízdu plnou novinek i žánrových klasik, doplněných o filmový kvíz na toto téma. Milovníci francouzského filmu by si měli v kalendáři zakroužkovat 18. a 21. březen, kdy se konají Dny Frankofonie. Ty připravilo Kino Art ve spolupráci s Alliance Française Brno.

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307