Brněnské dny bez úrazů

22. 5. – 8. 6. 2014

Kancelář Brno – Zdravé město Magistrátu města Brna pořádá 15. ročník Brněnských dnů bez úrazů, kampaně, jejímž cílem je upozornit na problematiku úrazů a informovat, jak se zachovat, pokud již k úrazu dojde. Jako každý rok se zaměříme zejména na prevenci úrazů dětí.

Ty totiž stále představují v České republice hlavní příčinu úmrtí u dětí ve věku nad 1 rok.  Akce však nejsou určeny pouze dětem. V rámci prevence úrazů při sportu se budeme letos věnovat i zcela novým tématům – bezpečnému pohybu na vodě při sjíždění řek a lezení na umělých lezeckých stěnách. Návštěvníci si budou moci vyzkoušet jízdu na raftech a nafukovacích kánoích na řece Svratce nebo největší venkovní lezeckou stěnu ve střední Evropě.

S cílem zvýšit bezpečnost žen a seniorů je připravena rovněž zcela nová akce, na které se zájemci seznámí s nejúčinnějšími sebeobrannými technikami. Zajímavý bude jistě i seminář o poskytování první pomoci s využitím automatizovaných externích defibrilátorů – přístrojů, které má Brno umístěné přímo na ulicích.

Kompletní program kampaně a ostatních připravovaných akcí v rámci projektu Brno – Zdravé město naleznete na www.zdravemesto.brno.cz.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307