Brněnské dny pro zdraví vás zdraví již 20 let

25. 9. – 5. 10. 2014

V rámci projektu Brno – Zdravé město se ve dnech 26. září až 5. října 2014 uskuteční jubilejní 20. ročník Brněnských dnů pro zdraví – celoměstské kampaně na podporu zdravého životního stylu.

Brněnské dny pro zdraví

Program zahrnuje pestrou nabídku více než 90 akcí určených dětem, dospělým i seniorům. Již tradičně je připravena široká škála pohybových aktivit – zájemci se budou moci zúčastnit např. běhu nočním Brnem, tanečního maratonu nebo nových zábavných skupinových cvičení. Pokusíme se rovněž zdolat rekord v počtu ušlých kilometrů kolem hradu Špilberk.

Návštěvníci budou moci taktéž využít zdravotního poradenství a absolvovat různá zdravotní vyšetření u odborníků z brněnských fakultních nemocnic. Zabývat se budeme aktivním a zdravým stárnutím, správnou výživou a chybět nebudou ani akce pro děti. Vyzkoušet si budou moci atraktivní lezecké disciplíny v lanovém centru, zapojit se do cyklistického nebo běžeckého závodu a společně se svými rodiči se mohou vydat za zdravím i zábavou do přírody, např. na Brněnskou přehradu. V rámci kampaně je připravena rovněž řada praktických seminářů z oblasti duševního zdraví. Kompletní program kampaně naleznete na www.zdravemesto.brno.cz. 

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307