Brněnské podzemí má nejlepší publikaci

Turistické informační centrum města Brna obsadilo první místo v celorepublikové soutěžní přehlídce propagačních materiálů TuristPropag 2017 v kategorii Publikace určená k prodeji. Porotě se nejvíc líbila brožura Brněnské podzemí.

Publikace "Brněnské podzemí" foto: Michal Růžička, TICmB

„Proti prvnímu ročníku se objevilo několik materiálů, které na první pohled vyčnívaly nad ostatními. Byly to například brožura Brněnské podzemí, zajímavé ‚trhací‘ mapy Beskyd nebo úžasná publikace o barokní Lysé nad Labem,“ řekl ředitel společnosti Zlatý pruh Polabí Pavel Hlaváč. Soutěž pořádala společnost Zlatý pruh Polabí spolu s Asociací turistických informačních center ČR. Cílem je přispět ke zvýšení úrovně propagačních materiálů zaměřených na cestovní ruch. Do druhého ročníku vydavatelé přihlásili 182 produktů ve 12 kategoriích. Uděleno bylo také pět zvláštních cen. Výsledky byly vyhlášeny v rámci veletrhu cestovního ruchu Regiony České republiky.

„Rostoucí úroveň propagačních materiálů je vidět v každé nové publikaci i letáku, které Turistické informační centrum v současné době vydává. Víme, že v grafickém zpracování tiskovin jdeme správnou cestou, preferujeme kvalitu a ocenění nás velmi těší,“ dodává Jana Janulíková, ředitelka TICmB.

Publikace je k dostání v infocentrech TICu a stojí 55 korun.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307