Brněnské Vánoce – gastronomie v hlavní roli

Pomalu zahřívejte červené víno smíchané s hřebíčkem, skořicí, hvězdičkou badyánu a citronovou kůrou. Cítíte tu vůni? To je jen jedna z mnoha, kterými teď bude díky vánočním trhům provoněno centrum Brna. Skvělá gastronomie hraje na Brněnských Vánocích hlavní roli. Přesně tak, jak to máme v Brně rádi.

Náměstí Svobody se opět stalo místem, kde bude radost čekat na Ježíška. A to i pro dospělé. Klasickou nabídku gastronomických stánků tady doplňuje zbrusu nový velký Zimní bar. V bílé geokopuli na návštěvníky čekají dva venkovní a tři vnitřní bary. Venkovní bary nabídnou oblíbenou „turbomoští“ klasiku, vnitřek bude exkurzí do světa. Krémové drinky Eggnog a Flip s karamelem, máslem a kokosovým mlékem doplní široká nabídka punčů a také nevánoční barové stálice, jako old fashioned nebo negroni, namíchané z prémiových whisky a rumů dle chuti. Deset stánků, deset gurmánských zážitků. To je Dominikánské náměstí. Letos poprvé se na Brněnských Vánocích na tomto náměstí představí výběr té nejlepší brněnské gastronomie. Božskej Bar by FoodPark, skvělá káva z kavárny Gill´s či zimní menu restaurací a bister zvučných jmen. To vše v klidném a krásném prostředí, které zaručí nejen zajímavé chuťové zážitky, ale i super atmosféru.

Brněnské Vánoce jsou tu pro vás a věřím, že se stanou tím pravým místem, kde se v adventním čase potkáte se svou rodinou a přáteli. My tam budeme určitě!

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307