Brněnský handmade

21. – 23. 11. 2014
Richard Adam Gallery, Ve Vaňkovce, otevřeno pá a so 10–18 hod., ne 10–17 hod.

Prodejní výstava autorské a designové ruční tvorby
Richard Adam Gallery bude hostit výběrovou prodejní výstavu výtvarně a designově zpracovaných ručních výrobků s názvem Brněnský handmade. Prezentovat na ní budou své práce a výrobky výtvarníci a designéři z celé České a Slovenské republiky.

Brněnský handmade

Návštěvníci se mohou těšit na jedinečnou atmosféru, načerpají inspiraci a v případě zájmu si mohou nakoupit dárky s příběhem pro své blízké – bytové a módní doplňky, hračky, šperky, oblečení, knihy nebo drobné dekorace. Vystavovatelé připravují pro děti i dospělé otevřené dílny, kde si každý bude moci sám vytvořit a odnést vlastní výrobek. Akci doplní výstava fotografií projektu 12 plus 12 Jitky Čvančarové na podporu o. s. DebRA, které pomáhá lidem s nemocí motýlích křídel, a kam rovněž poputuje v plné výši výtěžek z dobrovolného vstupného celé akce. Dále bude k dispozici šatna, kavárna, dětská kavárna s koutkem i relaxační koutek pro muže. 

„Chceme, aby bylo od začátku jasné, že se nejedná o tržiště, ale o prodejní výstavu autorských a designových výrobků od lidí, které to nejen baví, ale jejichž tvorba je autentická a originální. Plánujeme mít na výstavě neotřelé, kvalitní a vkusné věci s osobitým duchem. Proto si sami vystavovatele vybíráme z řad výtvarníků a designérů. Smyslem výstavy je podpora autorské ruční tvorby v ČR. Akcí spojíme příjemné s užitečným a zároveň podpoříme o. s. DebRA,“ uvádí hlavní myšlenku zakladatelka Brněnského handmade Markéta Weinigerová.
„Výstavu pořádáme jen pár kroků od brněnské Vaňkovky v době, kdy už lidé shánějí dárky pro své blízké. Dáváme možnost inspirovat se a nakoupit opravdu originální a vkusné předměty a možná i trochu uniknout před začínajícím předvánočním shonem. Cítíme zde velkou příležitost představit novou kulturní akci, kterou bychom Brnu rádi vytvořili další pěknou tradici,“ uzavírá marketingový zástupce výstavy Petr Bláha.
Podrobné informace včetně programu naleznete na  www.brnenskyhandmade.cz

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307