Brněnský Handmade Design

20. – 22. 11. 2015
prostory Adam Gallery, Ve Vaňkovce 2, otevřeno pá 12–20 h., so 10–20 h., ne 10–1

Prodejní výstava autorské a designové ruční tvorby  – Prostory brněnské Adam Gallery budou již podruhé hostit prodejní výstavu nevšední ruční tvorby s názvem Brněnský Handmade Design. Stejně jako v loňském roce i letos zde své výrobky představí čeští výtvarníci a designéři, nebude však chybět ani tvorba zahraniční (informace o vystavovatelích naleznete na www.brnenskyhandmade.cz).

Handmade

Prodejní výstava nabídne originální designové bytové a módní doplňky, hračky, šperky, oblečení, knihy, drobné domácí dekorace, ale i ručně vyráběné cukrovinky a další původní výrobky z oblasti gastronomie. Novinkou letošního ročníku bude také nabídka gurmánských zážitků Handmade Food. Návštěvníci se mohou těšit na jedinečnou pohodovou atmosféru a inspirativní nápady. Současně zde mohou objevit výjimečné dárky nesoucí v sobě příběh a potěšit tak své blízké.

Prodejní výstavu bude doprovázet bohatý společenský a kulturní program – v pátek od 17 hodin dobročinná aukce na podporu o. s. Zdravotní klaun, v sobotu od 17 hodin vernisáž výstavy fotografií Kateřiny Dubovcové a obrazů Michaely Krátké – LaPapula, na kterou naváže ve 20 hodin společenský večer, jehož součástí bude hudební recitál Zlatky Bartoškové Šansonění a připraven bude také bohatý raut. Oběma akcemi provází oblíbený moderátor Karel Voříšek. V průběhu výstavy budou prezentována rovněž díla studentů brněnských uměleckých škol. Přichystány jsou také tvůrčí dílny pro děti i dospělé, kde si každý bude moci sám vytvořit vlastní výrobek. Pro návštěvníky jsou opět zdarma připraveny šatna, dětský koutek, ale také originální relaxační koutek pro muže. K dispozici bude i malá „handmadeová“ kavárna, kde si lze objednat kávu a domácí pochoutky z Dvorku pod Petrovem.

„Loňský ročník, který hostil 48 vystavujících s počtem 3685 návštěvníků, potvrdil, že se nejedná o jarmark ani veletrh, ale o prodejní výstavu autorských a designových výrobků tvůrců a autorů, jejichž tvorba je autentická a originální. Výstavu pořádáme v úžasných prostorách v centru Brna a najdete zde výrobky se stylovou čistotou, osobitým duchem a poctivým zpracováním. Dáváme tak možnost inspirovat se a nakoupit opravdu vkusné dárky a možná i trochu uniknout před začínajícím předvánočním shonem. Naším přáním je nabídnout prostor pro vzájemné obohacení, přivést k sobě lidi, kteří umí, vymyslí a vyrobí, a lidi, kteří hledají a ocení. Smyslem celé výstavy je podpora autorské ruční tvorby v ČR. Akcí také spojíme příjemné s užitečným a rádi podpoříme o. s. Zdravotní klaun,“ uvádí hlavní myšlenku zakladatelka Brněnského Handmade Markéta Weinigerová.
Akce se koná pod záštitou primátora statutárního města Brna. Podrobné informace včetně programu naleznete na www.brnenskyhandmade.cz.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307