Brno a jeho chrámy

Při procházce Brnem je člověk překvapen, kolik sakrálních skvostů skrývá. Projekt Brno a jeho chrámy umožňuje zavítat do baziliky Nanebevzetí Panny Marie na Starém Brně, kostela sv. Michala, kostela sv. Tomáše i do nepřehlédnutelného „červeného“ kostela Jana Amose Komenského. Příchozí můžou v odpoledních hodinách obdivovat interiér a případně i využít služby průvodce.

Zájemci se po dobu trvání projektu během zvláštních přednášek a prohlídek dozvědí plno zajímavostí o brněnských církevních stavbách a životě v nich. Přednášky i komentované prohlídky v kostelích budou zdarma, je ale nutné si na tyto výjimečné akce rezervovat místo předem na webu TIC BRNO.

Doprovodná brožura obsahuje výběr z brněnských kostelů, které stojí za to navštívit. Některé jsou přístupné jen v rámci projektu, jiné jsou otevřeny po celý rok, další se otevírají během bohoslužeb a zvláštních příležitostí, ale nabízí možnost alespoň částečného pohledu do interiéru. Navštivte od 15. června do 15. září brněnské chrámy a odpočiňte si od ruchu města v posvátném tichu. Projděte si chrámy v době, kdy jsou pro vás otevřeny. Sami či se nechte provést zkušenými průvodci.

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307