Brno je ráj na zemi

Brno bude letos v létě příjemné jako vždy. A přesto nové. Zapíše se do paměti. Už první dny poté, co zase můžeme vylézt ze svých nor, naznačují, že pod povrchem doutná energie, která chce ven. Potřebujeme už vyrazit do ulic, za přáteli, bavit se, být spolu, prostě sdílet. My jsme naladěni na stejnou vlnu a co nám síly stačí pro vás připravujeme skvělé letní zážitky. Brněnské centrum se stylovou nabídkou gastronomie a kultury, ve kterém to prostě žije, bude i letos opravdovým rájem na zemi pro všechny, kteří si rádi dopřávají: jídlo ze všech koutů světa, skvělé drinky proslulých brněnských barů a hudbu doslova na každém kroku. Hrozí jediné nebezpečí: nebudete chtít přestat.

Brno je ráj na zemi

Co bude letos jinak?

Letošní sezona bude svěží, jiná, neokoukaná. Museli jsme zareagovat na novou situaci, v níž se nacházíme a která nastoluje některá nutná pravidla. Přináší nám ale zároveň příležitost vyzkoušet nové věci a posunout se dál. Některé plánované akce, zejména velké hudební festivaly, se samozřejmě nebudou moci uskutečnit a budeme se na ně těšit za rok. Dali jsme s jejich pořadateli hlavy a síly dohromady a připravujeme společně program, který mnohem intenzivněji „vytáhne“ kulturu do brněnských ulic. Můžete se těšit na koncerty oblíbených umělců, kapel a DJ´S, pouliční představení a produkce oblíbených brněnských klubů, zejména v rámci programu festivalů UPROSTŘED a Maraton hudby Brno. Město se promění v galerii zábavy pod širým nebem, která bude lákat na zážitky gastronomické, kulturní, odpočinkové, sportovní… Pro čerstvé a ověřené informace, co podniknout v Brně, vám dobře poslouží časopis KAM nebo web GOtoBRNO.cz.

 

Proč trávit léto právě v Brně?

A kde jinde? :-) Brno je lákavá varianta. Je to bezpečné město, kde se netísníte v davech turistů a kde máte dostatek prostoru pro to si skutečně dopřát. Ubytovat se můžete v luxusních hotelech nebo stylových hostelech, které splňují vysoké požadavky na kvalitu. Můžete tu svobodně dýchat, najít si klidné místo, zajít do přírody, do parků, na přehradu nebo vyjíždět na výlety do malebné přírody regionu. Brňáci, ruku na srdce, nenastal čas udělat si báječnou dovolenou ve svém městě?

 

Jak se toto podivné jaro dotklo TICu?

Museli jsme zavřít infocentra, Kino ART a Galerii TIC, stejně jako památky, které provozujeme, věž Staré radnice nebo brněnské podzemí. Ale to neznamená, že práce bylo méně, spíše naopak. Intenzivně jsme se zapojili do podpory brněnské kulturní scény, vytvořili jsme hned v březnu on-line platformu (ni)KAM v Brně a více než kdy jindy komunikovali s pořadateli kultury, provozovateli gastropodniků a dalšími, kteří se ze dne na den dostali do tíživé situace a hledali cesty, jak zůstat v kontaktu se svými příznivci. Nyní pracujeme společně na plánu znovuotvírání a oživování města a samozřejmě plánujeme letní kampaně na podporu návštěvnosti Brna. Situaci, již prožíváme, vnímám jako úžasnou příležitost k dialogu, kterou je třeba chytit za pačesy.

 

Jaké kampaně plánujete na léto?

Brno je skvělé město a úkolem marketingu je nezkazit mu to. Můžeme konečně pokračovat v propagaci města pod značkou #brnotruestory, která prezentuje to nejlepší, co v Brně můžete zažít, a hraje si s tím, že Brno je tak trochu jiné město. Středobodem komunikace bude právě živé centrum a skvělá atmosféra brněnského centra, která už obletěla svět a láká na zvláštní pohodu, již nelze vysvětlit, nutno zažít na vlastní kůži. Může to být noční povyražení na drink do některého ze skvělých brněnských barů nebo hudební brunch někde na náměstí. I když v Brně nikdy nevíš ;-)

Rozhovor s Janou Janulíkovou, ředitelkou TIC BRNO, p. o.

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307