Brno na koni? Na žirafě? Na krokodýlu a pod ním!

Brněnská superstar, drak, se dočkal své verze 2018. Zbrusu novou kolekci suvenýrů s jeho originálním vyobrazením si můžete prohlédnout a zakoupit ve zcela novém Informačním centru pod krokodýlem. Protože, snad neprozradíme žádné tajemství, brněnský drak je vlastně krokodýl.

Brno na koni? Na žirafě? Na krokodýlu a pod ním!

Nový vzhled informačního centra je minimalistický a díky tomu, přestože je moderní, skvěle podtrhuje historický ráz budovy a interiéru, ve kterém se nachází. Architektka Eva Beránková ze studia ARKI zvažovala každý detail a pečlivé přípravy na rekonstrukci trvaly téměř rok. Samotná stavba byla hotová za tři týdny a nyní vás pracovníci „íčka“ na Radnické 8 již vítají ve funkčním prostoru, ve kterém se vám mohou lépe věnovat a poskytnout kvalitní služby. Tradiční nabídku doplnil bookshop, v jehož nabídce jsou knihy o Brně, s brněnskou tematikou, od brněnských autorů, a to v češtině i cizích jazycích. A drak ve verzi 2018?

„Radost až na kost. Nic neskrýváme! Krokodýla jsme svlíkli z kůže a nabízíme jej nově, aby si jej všimli také ti, kteří retro draka neocení“, popisuje ředitelka TIC BRNO Jana Janulíková. Autorem obrázku kolekce Brněnský drak 2018 je ilustrátor Jan Klimeš. Jedná se o perokresbu, která zdobí bílý porcelán, zápisníky, čokolády, mentolky, zrcátka, trika, tašky, … Máte-li tedy zájem o to nejnovější, co vaše město nabízí, určitě na Radnickou 8 zavítejte. Neodejdete s prázdnou a bez nadšení.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307