BRNOPAS - průvodce Brnem, který šetří peníze

BRNOPAS je určen každému, kdo se chystá na návštěvu Brna, nechce minout nic zajímavého a chce ušetřit. Nová turistická karta plná výhod a elektronická jízdenka v jednom provede městem a doporučí místa a události hodné pozornosti.

Karta, která začne fungovat během září, navíc zajistí velmi zajímavé slevy na vstupném nebo dokonce vstup zdarma. Sdružuje v sobě nabídku řady institucí a poskytuje prostor pro tipy na aktuální akce. Pomáhá tak s plánováním konkrétního programu ve městě. BRNOPAS se přizpůsobí potřebám turistů a délce jejich pobytu – mohou si vybrat platnost mezi jedním až třemi dny s možností přikoupení jízdenky na městskou hromadnou dopravu. Karta se prodává ve variantách pro dospělého a dítě.

BRNOPAS si zájemci pořídí online, z pohodlí domova ještě před cestou, nebo ji zakoupí přímo v Brně, a v to v síti informačních center. Lze si také zvolit nosič – informace se dají nahrát na osobní platební kartu, nebo na kartu, kterou je možné si půjčit v některém z infocenter TIC BRNO. Všechny výhody a podrobnější informace o službách, jež karta nabízí, budou již brzy k dispozici na www.gotobrno.cz či v infocentru TO JE BRNO v Panenské ulici.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307