Čarodějáles přinese brněnské i světové hvězdy

29. 4. – 1. 5. 2016
Koupaliště Riviéra, Brno

Hudební fanoušci se mohou těšit na tři dny plné světových i brněnských hudebních hvězd. Čarodějáles se koná od 29. dubna do 1. května na tradičním místě v přírodním areálu říčního koupaliště Riviéra.

Čarodějáles přinese brněnské i světové hvězdyDevátý ročník Open Air Festivalu Čarodějáles v pátek 29. dubna zahájí tři momentálně nejpopulárnější brněnské klubové kapely Čankišou, Poletíme? a Mucha, které podpoří v Brně oblíbená Mňága a Žďorp a balkánská dechovka z Prahy, Circus Problem. Druhý den festivalu přinese především celosvětově proslulou legendu crossover rocku, německé Guano Apes s charismatickou čarodějkou Sandrou Nasic za mikrofonem. Aktuální směs drum´n´bass a tvrdých rockových kytar přivezou z britského Brightonu The Qemists, proslulí divokou show. Na třech pódiích se dále vystřídají třeba Monkey Business, zpěvák Kuko ze slovenských Horkýže slíže nebo skupina Polemic.

Atmosféru dotvoří stylové dekorace, vatra a ocenění nejlepších čarodějnic. Pro nejmenší je na 1. května připraven ČarodějálesJunior, kde se setkají s Lukášem Pavláskem. Chybět nebudou čarodějnice, draci, skákací hrady a další atrakce. Za vstupenky návštěvníci zaplatí od 70 do 490 korun a jsou k dostání také v předprodeji.

(red)

29/4–1/5
Čarodějáles
Koupaliště Riviéra, Brno
www.carodejales.cz

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307