Dárky z Brna od března i online

Designové kolekce dárků a suvenýrů z Brna, které odkazují k místním specifikům, osobnostem či tradicím. Široká nabídka je k dostání v novém infocentru TO JE Brno na Panenské ulici. Pro ty, kteří při návštěvě města neměli čas na nákupy nebo si chtějí vybrat z klidu domova, spouští Turistické informační centrum města Brna e-shop.

Dárky z Brna od března i online

 

V průběhu března najdete na internetových stránkách www.suvenyry.ticbrno.cz nový odkaz, který vás zavede do virtuálního obchodu s tím nejlepším, co Brno nabízí. Najdete v něm ucelené dárkové kolekce. Konkrétně: Brno – zlatá loď, Brno – láska na celý život, Jošt, Janáček, Mendel či Folklor. Objednat si můžete i oblíbené turistické suvenýry – známky, vizitky a deníky, odznaky, štítky na hole nebo suvenýry, které tak rádi vozíte z cest – trička, tašky a hrnečky.

Objednávky designových dárků, suvenýrů a upomínkových předmětů můžete platit přes platební bránu a osobní odběr je pak možný v infocentru TO JE Brno na Panenské ulici. „Turistické informační centrum města Brna touto službou rozšířilo portfolio svých služeb a věříme, že návštěvníci a zájemci o suvenýry komfort nákupu, který jim e-shop nabízí, ocení,“ říká ředitelka centra Jana Janulíková.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307