Divadelní svět Brno Komedie? Komedie, komedie! Věnováno Woodymu Allenovi a všem dobrým komikům…

6. – 13. 6. 2014

Letošní ročník festivalu se zaměřuje na komedie a to především na komedie Woodyho Allena. V hlavním programu se představí známé pražské i brněnské soubory a také divadla ze zahraničí. Komedie Woodyho Allena zahrají například Divadlo pod Palmovkou, Divadlo bez zábradlí nebo Žižkovské divadlo Járy Cimrmana – 3D Company, které přiveze jednoaktovku Central Park West s vynikajícím Petrem Stachem.

Divadelní svět Brno 2014

Hlavní program však nabízí i další inscenace. V současné komedii Ksicht Slovenského národného divadla exceluje Táňa Pauhofová. Živelná Pavla Tomicová se představí v činoherní Figarově svatbě z Klicperova divadla. Pod režijním vedením Vladimíra Morávka vzniká speciálně pro festival scénické čtení Bůh s Bolkem Polívkou, které se odehraje v krásném prostředí vily Tugendhat.

Opravdovými lahůdkami budou Obludárium Divadla bratří Formanů a tři hry Cirku La Putyka – Dolls, Up’End’Down a La Putyka. Speciální stan Obludária vyroste na Kraví hoře u brněnské hvězdárny a Cirk La Putyka předvede své hry plné akrobacie, tance a vizuálních efektů v Mahenově divadle.

Pozadu nezůstane ani off program, který bude probíhat každý den na nejrůznějších místech města Brna a je zdarma!

Vstupenky je možné zakoupit či rezervovat on-line na stránkách festivalu www.divadelnisvet.cz, ale také na pokladně Turistického informačního centra města Brna a na pokladnách spolupořádajících divadel. Těšíme se na vás, v divadlech i v ulicích!

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307