Dny otevřených ateliérů na jižní Moravě

27. – 28. 9. 2014
okresy Brno-město, Brno-venkov, Blansko, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo

Unikátní akce, kdy jihomoravští umělečtí tvůrci zpřístupní svá zázemí a otevřou ateliéry a uměleckořemeslné dílny široké veřejnosti. Projekt, který nabízí umělcům jedinečnou příležitost představit svoji tvorbu přímo v místech svého vzniku, navázat nové kontakty s milovníky umění, seznámit veřejnost se svou tvorbou pro jednou trochu jinak než na běžné výstavě. A naopak návštěvníci mají možnost poznat různé umělecké techniky a seznámit se s vlastním výrobním procesem.

Dny otevřených ateliérů

Pokud vás zajímá, jak a kde vznikají umělecká díla nebo si chcete prohlédnout tvůrčí zázemí kumštýřů, tak neváhejte a v průběhu posledního zářijového víkendu se vydejte na návštěvu galerií a ateliérů v rámci projektu Dny otevřených ateliérů na jižní Moravě. Budete mít jedinečnou možnost zhlédnout rozmanitou tvorbu výtvarníků, uměleckých řemeslníků a dalších umělců, kteří mají zájem pozvat veřejnost do svého ateliéru či dílny, předvést techniku své tvorby, prezentovat ji a promluvit s návštěvníky o svém díle. Poodhalíte, kde hledají inspiraci, co ovlivňuje a formuje nezaměnitelný charakter i osobitý rukopis jejich děl.

Ateliéry a galerie budou otevřeny po oba dny od 10 do 17 hodin. Podrobné informace naleznete na straně 28 tohoto vydání.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307