Dny otevřených ateliérů na jižní Moravě

26. – 27. 9. 2015
10:00 - 17:00
okresy Brno-město, Brno-venkov, Blansko, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo, ateli

Poslední zářijový víkend, podobně jako v letech předchozích, bude patřit výtvarnému umění. V rámci Dnů otevřených ateliérů mají zájemci z řad odborné i laické veřejnosti možnost prohlédnout si ateliéry, výtvarné a uměleckořemeslné dílny, galerie i další výstavní prostory, v nichž vznikají nebo jsou prezentována umělecká díla. Jednotliví autoři, výtvarníci a umělečtí řemeslníci, zpřístupní svá tvůrčí zázemí, osobně představí svá díla nebo předvedou techniku své tvorby.

Dny otevřených ateliérů na jižní MoravěDny otevřených ateliérů na jižní Moravě nabízí jedinečnou možnost autentické účasti na procesu vzniku uměleckého díla i vhodnou příležitost zhlédnout rozmanitou tvorbu umělců, setkat se s díly různých žánrů výtvarného umění, ale i s umělci samotnými. Neformální setkání s milovníky umění a kumštu zpětně přináší jednotlivým tvůrcům odpovědi na otázky, jak jsou jejich díla a umělecký rukopis vnímány a přijímány.

Ateliéry a galerie budou otevřeny po oba víkendové dny od 10 do 17 hodin. Kompletní přehled a podrobné informace naleznete na straně 25 tohoto vydání.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307