Do divadla zve Alžběta Michalová

Na přelomu září a října zahajuje Divadlo Polárka novou sezonu festivalem Polárkový dort. Otvírá úplně novou etapu – otvírá prostor, do kterého zve všechny diváky: malé, velké, prostřední i všechny ostatní, a to nejen na divadlo, ale i do kavárny, na workshopy a k dalšímu setkávání.

Ačkoliv je Polárka dětským divadlem, nabízí i představení pro dospělé. V následující sezoně to budou nově Deník Anny Frankové a Naše třída – dějiny 20. století vměstnané do osudů spolužáků z jediné třídy. Dále jsou na repertoáru pro dospělé oblíbené inscenace Spalovač mrtvol a Hynku! Viléme!! Jarmilo!!!

Polárka však zve i na mnoho dalšího: letos poprvé nabídne představení pro děti do tří let a jejich rodiče, které bude interaktivní a hravé stejně jako jeho název Jak dělá ryba? Pro o kapku větší děti Polárka uvede koláž poezie Od maličkých k velikým, Školu malého stromu anebo Cirkus Unikum. Přijít můžete i na představení Bratři Lví srdce, Kocour v botách a mnohá další.

V Polárce se toho od nové sezony hodně mění – především se stává otevřeným místem s kavárnou a prostorem pro hraní a různými workshopy pro malé i velké. Diváci se mohou těšit i na dva comebacky: vrací se kapelník David Smečka a herec Luboš Stárek. To všechno můžete nejlépe prozkoumat na festivalu Polárkový dort, který Polárka připravuje na přelomu září a října – všechny podstatné informace lze najít na webu a facebooku divadla.

Těšíme se na všechny rodiče a jejich ratolesti, prarodiče s vnoučaty, děti a děcka, puberťáky i dospělé!

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307