Do divadla zve Divadelní spolek Frída

Frída baví nenápadně chytrými inscenacemi. V červnu jsme uvedli premiéru autorské inscenace Jakuba Nvoty Rapper. Životní cesta učitele, který se stal ke svému vlastnímu úžasu rapperskou hvězdou. Jeho tragikomická zpověď je nabitá humorem a zároveň zanechává v divákovi hlubokou stopu lidství.

Tato one man show je postavena na výkonu Martina Trnavského, který si ji užívá stejně jako představení Kolega Mela Gibsona. Podobně laděný příběh hereckého outsidera, dříve však hvězdy oblastního divadla, jenž se nikdy nevymanil ze své životní role Cyrana z Bergeracu, je ukázkou hereckého mistrovství hlavního představitele. Jde o ten typ představení, při kterém se diváci smíchy popadají za břicha a které je prošpikováno sebeironií a nadsázkou.

Naopak inscenace Rošáda je z jiného soudku. Herecký koncert sehraného týmu v podání Martina Trnavského, Báry Munzarové, Radima Nováka a Mariky Procházkové nás provede jednou manželskou krizí. Nebo je to krize středního věku, kterou prochází Viktor, hlavní hrdina inscenace? Jeho žena Laura tuší, že chování jejího muže je divné. V noci nespí, koupí exotické zvíře v zoo a do toho musí oba čelit „dobrým radám“ blízké rodiny. Laura se rozhodne situaci rázně řešit. Skvělá situační komedie naladí všechny diváky do příjemného pocitu, že „vždycky může být hůř, tak proč se nezasmát krizi těch ostatních“!

Zveme vás do Reduty, kde uvidíte 13. prosince Rappera a 31. ledna 2017 Rošádu. Těšíme se na vás!

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307