DO DIVADLA ZVE ONDŘEJ CHALUPSKÝ

Jubilejní 25. sezona Divadla Bolka Polívky je v plném proudu. Lednový i únorový program nabídne řadu výjimečných inscenací, ať už z naší vlastní produkce, nebo v podání našich milých hostů.

DO DIVADLA ZVE ONDŘEJ CHALUPSKÝ

V pátek 26. ledna se odehraje druhá premiéra této sezony, bude jí klaunský divadelní projekt Michala Chovance a Ondřeje Klíče Letem sokolím. Klauniáda je žánr, který má v Brně svou nepopiratelnou tradici, již naše divadlo dlouhodobě podporuje. Jsem tedy rád, že náš repertoár obohatí právě tato inscenace. Představení pracuje s humorem i s hlubším společenským přesahem, a tak snad osloví diváky všech generací. Na programu je rovněž 27., 28. ledna a 12. února.

Z lednových představení bych rád upozornil také na komedii pražského Divadla Ungelt Skořápka, kterou uvedeme v pátek 19. ledna. Příběh nečekaného přátelství mezi zakřiknutou knihovnicí, kterou ztvárňuje Alena Mihulová, a suverénní zlatokopkou v podání Petry Nesvačilové pobaví i potěší.

Milovníci absurdního humoru a kuriózních příběhů by si neměli nechat ujít Srnky autora a režiséra Tomáše Svobody, uvádíme je 31. ledna nebo 28. února. Bláznivé setkání nešťastných outsiderů s bizarními osudy rozesměje a překvapuje už druhou sezonu. A herecké obsazení v čele s Josefem Poláškem si to náramně užívá! Letos poprvé u nás v divadle přivítáme ostravské Divadlo Petra Bezruče, které představí hned několik skvělých inscenací ze svého repertoáru. První z nich bude uvedení literární a dnes už i filmové klasiky Petrolejové lampy, jež se v podání Bezručů mění v paralyzující divadelní thriller. Oceňované představení v režii Martina Františáka u nás můžete vidět 21. února. Bezruči u nás budou hostovat také v březnu a dubnu.

Těším se na setkání s vámi v hledišti našeho divadla.

Inzerce

KAM v Brně... listování

KAM v Brně... redakce

KAM v Brně - kontakt

Vydavatel:
KAM v Brně...
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

Dodavatel:
Pocket media s.r.o.
Jakubské nám. 644/3
Brno 602 00

Kontakt redakce:
e-mail: redakce@pocketmedia.cz

Kontakt inzerce:
e-mail: obchod@pocketmedia.cz

Kontakt předplatné:
e-mail: info@pocketmedia.cz
telefon: +420 773 287 307